Wpis z mikrobloga

@Internet_the_explorer: być może chodzi o zaszłości historyczne, że nie specjalnie byliśmy kolegami z Niemcami. A co do danej sytuacji to prędzej chodziło o pokazanie, że z jakiegoś powodu rywalizujący kraje uznały że trzeba dofinansować konkretną imprezę. Gdyby to była Rosja, Holandia ktokolwiek inny też by to było niepokojące.
@Internet_the_explorer: nie do końca bo zdaje się paktu pokojowego jednak nie podpisaliśmy, waśnie o majątek wracają co chwile. Nawet powołali sobie specjalną komórkę zajmującą się "wypędzonymi" i nie traktowali ich szefostwa jako margines.
Rywalizujące w rozumieniu, że mamy sporo sprzecznych interesów. Z jednej strony niby byliśmy kolegami ostatnie lata, ale jak przyszło do decydowania czy nord stream Bałtykiem czy lądem to jednak wybrali niekorzystnie dla nas.
Jeżeli uznajemy, że stronnictwa polityczne
@amator_kwasnych_zelek:

Do tego gdybyś się orientował w temacie wiedziałbyś, że koszty będą minimalne...

Powinny być zerowe a nie minimalne.

Pan Prezydent doskonale wytłumaczył dlaczego wręcz powinien to był zrobić...

Pan prezydent powinien zająć się samorządem a nie wykorzystując stanowisko toczyć spory polityczne z władzą centralną.
@amator_kwasnych_zelek: Słuchałem go wczoraj w jakichś wiadomościach i mi wystarczy.

Władza centralna powinna przede wszystkim działać legalnie. Tymczasem ma głęboko w poważaniu konstytucję, a media publiczne zamienia w ordynarne tuby propagandowe...

Ale mnie to zupełnie nie interesuje. On wykorzystuje swoje stanowisko do jakichś wojenek politycznych. Tak samo robi Biedroń jeżdżąc jako prezydent Słupska na konferencje LGBT po całym świecie. To jest robienie prywaty wykorzystując stanowisko.
Jak chciał tak bardzo to mógł
@amator_kwasnych_zelek: Już Ci napisałem. Prezydent miasta ma dbać o miasto. Nie interesuje mnie czy walczy o prawa LGBT, TK czy innej organizacji dopóki nie wykorzystuje stanowiska w tym celu. Tutaj stanowisko zostało wykorzystane i każdy gdańszczanin za to zapłacił. To jest karygodne.
@amator_kwasnych_zelek:

Ty się puknij. TK to nie parada równości. Śmieszne, że prawacy są tak wątli umysłowo, że nawet jeśli już na wstępie ich argumenty są obalane przez kogoś...

Ty chyba żyjesz w innym wymiarze. Gdzie Ty cokolwiek obaliłeś?

Sposób na wygranie dyskusji by amatorkwasnychjabłek
1. Napierdziel komentarzy nie na temat
2. Napisz że obaliłeś kogoś argumenty
3. Odtrąb sukces i wyzwij interlokutora od prawaków wątłych umysłowo.
@Internet_the_explorer:

Przykład idzie z góry:

Z tym Wehrmachtem to lipa, ale jedziemy w to, bo ciemny lud to kupi.
Opis: słowa, które według dziennikarzy Tomasza Lisa, Wiesława Władyki, Tomasza Wołka i Katarzyny Kolendy-Zaleskiej zostały wypowiedziane przez Jacka Kurskiego przed nagraniem w studiu radia Tok FM programu porannego 14 października 2005 w odpowiedzi na pytanie Tomasza Lisa „Dlaczego w ogóle zacząłeś z tym dziadkiem Tuska?”. Jacek Kurski zaprzeczył, że wypowiedział te słowa.