Wpis z mikrobloga

Rzucać studia czy nie rzucać? Na magisterskich mam 5 gównoprzedmiotów, które nijak mają się do studiowanego kierunku i nie pomogą ni #!$%@? na rynku pracy, na który podobno mam wejść już za rok... A kierunkowe przedmioty są nie lepsze... Mirko pomusz, rzucanie monetą nic nie daje (rzucam już dziesiąty raz).
#studbazaproblems #studbaza ##!$%@?

Studiować czy nie studiować

  • Studiuj 42.9% (24)
  • Zostań ninja 57.1% (32)

Oddanych głosów: 56

  • 6
  • Odpowiedz
@Arveit: Mogą co najwyżej kazać zaprogramować czasowy zapalnik w najmniejszej głowicy nuklearnej świata, a potem zdetonować ją w mrowisku i podkoloryzować nieco efekt wybuchu na filmie ;p
  • Odpowiedz
@Arveit: Życzę owocnego realizowania marzeń w naszym pięknym, nadwiślańskim kraju ;p jakby co to znam kilka namiarów na niezłe mrowiska. Co prawda od kilku lat ich nie sprawdzałem, ale jest szansa, że wciąż znajdują się na swoim miejscu. No i znając pracowitość mrów, mogły się nieźle rozrosnąć.
  • Odpowiedz
@Arveit: A co za studia? Mi na przykład wydawało się, że studia be i trzeba pracować, a teraz widzę, że na studiach to był jednak poziom, a w pracy rozwijasz się przez pierwszy miesiąc czy dwa, a potem klepanie kodu. Nic dziwnego, firma musi zarabiać. W mojej opinii studia uczą dużo więcej niż praca, w pracy nauczysz się podstaw jakiegoś frameworka i kilka narzędzi, których ogarnięcie na studiach zajęłoby Ci
  • Odpowiedz