Wpis z mikrobloga

@liga:
ale format jest #!$%@?, jak to będzie się opierało na standardzie. Shaman na szamanie bo innego top tier decku nie ma

Ja się bardzo mocno zastanowie, bo 1000 golda to jest jednak w #!$%@?.
@rdy: juuuuz placzemy! :) Tak jest, cos nowego robia, trzeba poplakac. Nie wiadomo co i jak, ale jednak.
Skoro na screenie daja 50 paczek, 1000 golda, 1000 dustu i 3 zlote legendy, to proporcjonalnie zejdzmy w dol.
5 paczek, 100 golda, 100 dustow za 0 winow to za duza strata nie jest.
A zakladam, ze na 2-3 juz bedzie sie do przodu.

Jesli to Tavern Brawl, to Blizz na pewno nie
@vartan: Wolałbym coś takiego z draftem na żywo po prostu, jak arena. Wtedy 100% wziąłbym udział.
O ile na ladderze lubię sobie pograć deckami typu freeze mag czy burgle rogue, to w tym brawlu wątpie że dużo osób się odważy

z resztą nie wiem co jest złego w trzymaniu golda, mam praktycznie wszystkie grywalne karty a golda nie ma na co wydawać. A po dodatku starcza 30 paczek i dust żeby
@vartan: Przecież to jest bait na strimerów, którzy nudzą wbijaniem gówno dającego top 1 w rankingu legend i jednocześnie próba uszczuplenia portfeli z goldem u graczy - chomików. Poza tym, nikt z casuali nie będzie w tym trybie grał, bo dostanie po dupie od gracza z lepszą kolekcją, zaznajomionym z metą i top tier deckami. Wydajesz 1000 golda i dostajesz paczkę - dzięki pan Brode XD
@rdy: nic zlego nie ma w trzymaniu golda, ale wlasnie po to Blizz robi te akcje :) Zebys nie mial na 100 paczek na start dodatku.

@Budyno: masa szamanow i control warkow ;)
No ja w tym na pewno nie zagram magiem, priestem czy rougiem