Wpis z mikrobloga

Kto mi wyjaśni skąd ten hejt na Gonciarza?


@Hadzi:
a) jest pewny siebie ale nie chamski
b) zarabia
c) jest "lewagiem" i "nie szanuje ojszysny"
to wystarczy.
  • Odpowiedz
@jaqqu7: A ja tam go nie szanuję, za to, jak pięknie dyma widownię i patronów, i za prawdziwą osobowość Krzyśka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Fałszywy buc, jakich wiele, co nie znaczy, że ja komukolwiek zabraniam go oglądać albo twierdzić, "że moja prawda jest najmojsza i ludzie dostosujcie się", każdy dysponuje własnym czasem wolnym i środkami, jak chce. P.S. nic mnie nie piecze, piwniczenie jest mi obce.

No
  • Odpowiedz
@poloyabolo: Nie znam Gonciarza osobiście więc ciężko mi stwierdzić czy jest bucem. Co do dymnia widzów - skoro dostaje te 25-30 tys. to raczej jego fani są zadowoleni z dotychczasowej działalności. Tak działa wolny rynek.
  • Odpowiedz
@jaqqu7: Nikomu nie bronię, bo większość ma gdzieś te "kulisy" i będzie go oglądać, uznawać, że to jest fajne, nowatorskie jak na polski YT, mimo że jest zrzyną od Caseya Neistata, a sam Gonciarz się jednak nie przykłada do tego zbytnio, jedynie przy filmach sponsorowanych związanymi z Intelami i tak dalej. Faktem jest to, że nie trzyma się wytycznych przy ufundowanych progach, które sam podawał. Nie mam bólu dupy o popularność
  • Odpowiedz
@Hadzi: Chodzi o treść tych filmików i częste zbyt emocjonalne kręcenie dramy przez autora, z takich rzeczy jak określenie "ty pedale". Współczuję Gonciarzowi przez to, co musi znosić w związku ze swoimi poglądami. Bardzo go szanuję za jego nonkonformizm i profesjonalne podejście do materiałów (no oprócz tych emocjonalnych części). Ale ma chłop swoje wady :)
  • Odpowiedz
@Naxster: Raczej chodzi o to, że Gonciarz wydaje się strasznym megalomanem. Zawsze gdy o czymś opowiada czuję jakby patrzył na widzów z góry, a jak ktoś ma inne zdanie, to go wyśmiewa - to właśnie mi w nim przeszkadza, chociaż oglądam czasami jego filmiki, bo są ładne. Bycie lewakiem i patronita mam gdzieś, nie obchodzi mnie to.
  • Odpowiedz
@CountGrishnackh: Gonciarz ma technicznie bardzo dobre filmy i całkiem ciekawe. Szczególnie te o tematyce kulinarnej czy świetny materiał o lesie samobójców. W portfel ani życiorys mu nie zaglądam ;) A Wonzia kojarzę co najwyżej ze znajomości z Quazem (jakiś podcast prowadzą) i kilku bekowych kompilacji z jego #!$%@? na streamie
  • Odpowiedz