Wpis z mikrobloga

Wiecie co? Denerwuje mnie hipokryzja niektórych ludzi :/ weźmy na przykład moją ukochaną ciocię (poważnie, jako ciocia jest super). Otóż ona jest z obozu #pis lvl 1000 (jej mąż lvl9999999999999999 masakra xD) no ale wiadomo poglądy polityczne to jedno, rodzina to drugie :) No i oni zawsze hurrr durrr zamykać złodziei to więźień! a przedsiębiorców oszukujących to szczególnie! trzeba być uczciwym dobrym patriotom!!onone! tylko pis bo oni jedyni są uczciwi itd. No i co robi ta moja ukochana uczciwa ciocia? Bierze L4 na 1-2 tygodnie regularnie co miesiąc/2 miesiące i jedzie do córki oraz do wnuczek :/
Noszzz kurde po zwróceniu uwagi przez moją mamę stwierdziła: "a to inna sprawa, tutaj można trochę oszukiwać" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Przypomina mi to historię zasłyszaną o polityku pro-life, któremu żonie trzeba było zrobić aborcję i on na swoją hipokryzję stwierdził: "a to inna sytuacja"
Ehhhhhh....

tldr: ciocia bierze fałszywe L4 często, a przy tym nawija cały czas jak to trzeba być uczciwym

#zalesie #gorzkiezale
ps. ja na prawdę cieszę się, że jeździ to córki i wnucząt tylko po co nawija cały czas jakim to trzeba być uczciwym w życiu.
ps. 2 no i #firstworldproblems :P + #ankieta #polityka

Czy branie fałszywych L4 nawet w szczytnym celu jest ok?

  • Jasne, że jest :D 23.9% (780)
  • Nie jest :( 76.1% (2481)

Oddanych głosów: 3261

  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@acidd: Pierwszego korwinistę (jeszcze z UPR) spotkałem w szacownej państwowej instytucji. Zwolnienia L4, 13stki, fundusz wczasowy itd. czerpał facet socjal pełnymi garściami, a pytany, dlaczego nie otworzy czegoś własne odpowiadał, że nie ma wolnego rynku i podatki go zjedzą. Polska i tyle.
  • Odpowiedz
@acidd:

Bierze L4 na 1-2 tygodnie regularnie co miesiąc/2 miesiące i jedzie do córki oraz do wnuczek :/

no a jak :D nauczycielka

Powiesz, że jedzie do córki i wnuczek, a może ona tam jedzie, bo jest lepsze światło i łatwiej jej będzie ślęczeć nad tymi stosami kartkówek do sprawdzenia i materiałów na lekcje? Przecież nauczyciele tacy biedni, zmęczeni, mało zarabiają, wyrabiają licząc z pracą w domu 2 etaty, aż
  • Odpowiedz
@acidd: Mam sporo znajomych działających w partii Razem. Zgadnijcie ilu z nich pracuje legalnie i kupuje legalne używki z opłaconą akcyzą xD


Jeden z nich ma małą działalność, jak usłyszał, że PiS chce samozatrudnionym walnąć 40% podatku, to zaczął obaczajać, jak się przenieść do Czech, bo 40% to kradzież... no #!$%@?...

I jeszcze cisną znajomych, który legalnie #!$%@?ą, że jest głupi, bo mogliby robić na czarno i zarabiać więcej.
  • Odpowiedz