Wpis z mikrobloga

Wiecie co? Denerwuje mnie hipokryzja niektórych ludzi :/ weźmy na przykład moją ukochaną ciocię (poważnie, jako ciocia jest super). Otóż ona jest z obozu #pis lvl 1000 (jej mąż lvl9999999999999999 masakra xD) no ale wiadomo poglądy polityczne to jedno, rodzina to drugie :) No i oni zawsze hurrr durrr zamykać złodziei to więźień! a przedsiębiorców oszukujących to szczególnie! trzeba być uczciwym dobrym patriotom!!onone! tylko pis bo oni jedyni są uczciwi itd. No i co robi ta moja ukochana uczciwa ciocia? Bierze L4 na 1-2 tygodnie regularnie co miesiąc/2 miesiące i jedzie do córki oraz do wnuczek :/
Noszzz kurde po zwróceniu uwagi przez moją mamę stwierdziła: "a to inna sprawa, tutaj można trochę oszukiwać" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Przypomina mi to historię zasłyszaną o polityku pro-life, któremu żonie trzeba było zrobić aborcję i on na swoją hipokryzję stwierdził: "a to inna sytuacja"
Ehhhhhh....

tldr: ciocia bierze fałszywe L4 często, a przy tym nawija cały czas jak to trzeba być uczciwym

#zalesie #gorzkiezale
ps. ja na prawdę cieszę się, że jeździ to córki i wnucząt tylko po co nawija cały czas jakim to trzeba być uczciwym w życiu.
ps. 2 no i #firstworldproblems :P + #ankieta #polityka

Czy branie fałszywych L4 nawet w szczytnym celu jest ok?

  • Jasne, że jest :D 23.9% (780)
  • Nie jest :( 76.1% (2481)

Oddanych głosów: 3261

  • 67
  • Odpowiedz
@acidd:
Nic dziwnego. Jest nawet przyslowie o tym, kto najglosniej krzyczy "Łapać zlodzieja".
Zresztą moge sie zalożyc, ze jakby byly im przedstawione absolutnie niepodważalne dowody na róznego rodzaju wieksze lub mniejsze oszustwa PiSu, to zaczęliby ich usprawiedliwiac, że "wyższa sprawa" czy "dobro narodu". Albo "Za PO kradli wiecej" :)
  • Odpowiedz
@acidd: no bo to jest właśnie nasz kraj. Też mam znajomego, który #!$%@? na każdą próbę podniesienia podatku dla przedsiębiorców. A sam jest wiecznie na stracie i od 2-3 lat nie zapłacił nawet złotówki dochodowego. Oczywiście firmy charytatywnie nie prowadzi :D

A jak mu kiedyś powiedziałem mimochodem, że jakby każdy uczciwie płacił podatek to by nie trzeba było podnosić w sumie, to rację mi przyznał
  • Odpowiedz
no a jak :D nauczycielka


@acidd: To nie tylko w praktyce okrada gminę, w której jest szkoła, ale jeszcze robi krzywdę dzieciakom które uczy bo przy tak częstych przerwach nie jest w stanie uczyć skutecznie.
  • Odpowiedz
@acidd: O jak mnie wkurza taka hipokryzja ludzi, co to siebie usprawiedliwiają, bo oni nic złego nie robią. To powszechne jest, usprawiedliwianie swoich "małych grzeszków", a one wszystkie razem mogą być bardziej szkodliwe niż to co kradną politycy.
  • Odpowiedz
@acidd: Jak pracodawca się zgadza to nie widzę problemu. Skoro tak robi od jakiegoś czasu to już dawno mógłby ją zwolnić, gdyby nie wyrażał zgody. Jak dla mnie może nawet jej dawać co miesiąc trzytygodniowy urlop, jego sprawa. Wolny rynek.
  • Odpowiedz
@acidd: Twoja ciocia jest jedną z komórek raka toczących ten kraj. :( Nie dość, że zarabia i kradnie z naszych, to jeszcze się #!$%@?, nie mówiąc o tym, że #!$%@? nauczyciel to nie jest zawód, że można sobie co chwilę brać wolne. Już @duncanidaho2 (drugi ghola? ( ͡º ͜ʖ͡º)) napisał.
  • Odpowiedz