Wpis z mikrobloga

Ale mnie powoli #!$%@? robienie zakupów w takich sklepach jak żabka czy fresh market. Idziesz bo chcesz kupić pół kilo sera jakiegoś tam za 23zł/kg a babka kładzie na wadze jakiś ochłap i mówi, że ma tylko 20dag. Mówię, że chcę pół kilo a ona z tekstem, że nie może otwierać nowego. To na #!$%@? te sery w lodówkach? Na pokaz?! Nie dość, że robi tam za 6zł/h to jeszcze mi tu grymasi.

Nie to, żebym gardził takimi ale ludzie pracujący w takich miejscach nie są zbyt inteligentni.

#pracbaza #zabka #freshmarket #franczyza
  • 10
@Lisia: Wiem, ale jeżeli jest ser zapakowany w kilogramie to co jej szkodzi ukroić połowę?
Dlatego napisałem, że ludzie tam pracujący są mało inteligentni bo nikt normalny nie poszedłby do takiej pracy.
@Stulejusz_Wielki: pracowalam w zabce jakis czas i nie uwazam sie za nie inteligentna;] po pierwsze moge sie zalozyc ze jej sie nie chcialo go otwierac i dlatego tak powiedziala ;] i to byl jedyny powod tego ;p po drugie w zabce jakos 2 lata temu mialam 11.60 netto z tego co pamietam ;p nie grymasilam bo wolalam miec cos niz nic ;p oczywiscie byla to praca tymczasowa ;p
@anetaha: Gdyby jej się nie chciało otwierać to nie proponowałaby mi innych serów, gdzie były większe kawałki. Była chętna skroić te odpadki z każdego po kolei byle nie otwierać nowego. Nie wiem gdzie Ci dali 11,60 netto ale w Elblągu dają 5zł na czarno i ludzie tam pracują z uśmiechem na twarzy.
W takich sklepach widzi się zwykle młode dziewczyny, przed którymi dopiero życie a te zaczynają od najniższego szczebla. Po
w takim sklepie nie siedzi sie 8-9 za kasa uwierz , u nas w miescie normalnie daja umowe o prace w zabce ( nie kazdej wiadomo) i normalna stawke , przynajmniej ja tak mialam :P ale jeszcze nie widzialam tu zadnego ogloszenia do pracy w jakimkoolwiek sklepie za mniej niz 9-10 zl netto ;p