Wpis z mikrobloga

Mirki, zastanawiam się nad kupnem Xiaomi Mi5S Plus i teraz pytania: Czy ma to teraz sens czy czekać do nowego roku z tym? Jest dostępny już software z chociażby językiem angielskim? Dodam że, planuję zakup na Ibuygou.
Są już jakieś testy tego telefonu? Przekopałem Internet dosyć dokładnie ale po za chińskimi recenzjami nic nie ma. Byłbym wdzięczny za jakieś linki

#xiaomi #ibuygou #mi5splus i wołam @Ibuygou może on coś będzie wiedział.
  • 10
@Ventic: @Lucio: ja się szykuje do kupna nowego telefonu, też chciałem kupić Xiaomi, ale ten brak pasma 800 LTE mnie zniechęca. W Mi5s też go brak? Dużo jeżdżę, a internet jest mi potrzebny na wyjazdach, więc lepiej się jest rozejrzeć za czymś innym?
Są już jakieś testy tego telefonu? Przekopałem Internet dosyć dokładnie ale po za chińskimi recenzjami nic nie ma.


@Lucio: jak nie ma jak są bo ostatnio sprawdzałem, po rusku są i chyba chiszpańsku
@goox: No właśnie czytałem o braku tego pasma ale czy to znaczy, że tel w ogóle nie będzie miał zasięgu po za większymi miastami czy przełączy się w jakiś inny tryb? Zastanawiałem się jeszcze nad #oneplus3 ale na ibuygou tylko preorder można złożyć i nie wiadomo kiedy to będzie dostępne.

@Arqadio: Masz jakieś linki do tych testów?
No właśnie czytałem o braku tego pasma ale czy to znaczy, że tel w ogóle nie będzie miał zasięgu po za większymi miastami czy przełączy się w jakiś inny tryb?


@Lucio: Mam redmi note 3 pro który nie ma tego pasma, poza miastami nie widzę duży problemów z netem, jak coś wskakuje o stopień niżej i tyle
@goox:
@Pirzu: O no to super. A wiesz może kiedy go będziesz miał tak orientacyjnie? Pytam, bo nie mam praktycznie w ogóle telefonu teraz i szukam czegoś w miarę na szybko. Po za tym kontynuuj te testy bo całkiem dobrze Ci to wychodzi :)