Wpis z mikrobloga

Miraski s6, p9 czy g5 i dlaczego akurat ten? Zależy mi na zdjęciach i video, bardziej na zdjęciach. No i żeby działał płynnie, miał dobry mikrofon taki, który dałby radę nieraz nagrać perkę bez trzasków, ale takich testów to chyba nikt nie robi :< Wiem, że g5 robi szumy na zdjęciach, z drugiej strony ma szerokokątny obiektyw i wymienne baterie. P9 nie ma OIS co trochę przeszkadza w nagywaniu video, ma za to monochromatyczny obiektyw. A samsung? W sumie nie wiem, najtańszy, tylko czy mnie wpuszczą do samolotu? #android #smartfony #telefony #lg #huawei #samsung
  • 12
@hadrian3: Jeśli miałbym wybierać dla siebie to g5? dlaczego? właśnie na wymienną baterią i możliwość dodania modułu, poza tym najbardziej mi się podoba jego designe (większość powie, że multipla ale dla mnie jest ładny).
Dla Ciebie proponowałbym P9, dlaczego? bo tak ( ͡° ͜ʖ ͡°). Po prostu za Samsunga przepłacisz (mimo że najtańszy) to jest to ubiegłoroczny model a p9 i g5 to tegoroczne flagowce i jest
@hadrian3: mam P9 od niedawna i sam stałem przed podobnym wyborem

http://www.wykop.pl/wpis/19925715/android-telefony-lg-huawei-bojowkaandroid-g5-czy-p/

Wziałem P9 - super aparat, bateria trzyma mi 2 dni i kawałek, czytnik lini papilarnych jeden z najszybszych na rynku, zostawia w tyle iphony 6 i 7 co sprawdzalem w pracy z kolegami. Jakość wykonania na najwyższym poziomie - ważny szczegół to że bryła jest z każdej strony płaska, nic nie wystaje jak aparaty w S6 i G5.

Moja