Wpis z mikrobloga

#!$%@? co sie #!$%@?ło to ja nawet nie.
idę z psem na spacer, za moim blokiem widzę chłopaczka z małym pieskiem i obok jego matkę(?) z większym
matka 5m przed nimi, no to mały(z 8 lat) ciągnie tego psiaka na siłę żeby matkę dogonić, ten pyszczkiem po ziemi ryje, ale mały niewzruszony dalej go ciągnie
podchodzę do niego, mówię "młody, co ty z tym psem robisz? jego to też boli, nie ciągnij go na siłę, to pies, musi pochodzić po trawie, powąchać i tak dalej", a wiecie co ten gówniak? wziął psa na ręce, "#!$%@?" rzekł i pobiegł w stronę matki
#!$%@?łem się, idę do niej i opowiadam.. staram się opowiedzieć sytuację, ona jedyne co powiedziała to "proszę nas zostawić", "proszę dać nam spokój", albo klasyczny argument "to mój pies i ja wiem jak z nim postępować", czy jakoś tak
no #!$%@? mnie jasny strzelił
potem okazało się, że ten mały pies należy do mojego znajomego(ma ledwo kilka miesięcy, nie poznałem go na początku), który wyjechał na weekend i zatrudnił ciotkę i kuzyna małego do wyprowadzania, wróciłem do domu i na momencie zadzwoniłem do niego żeby się poskarżyć.
na szczęście #!$%@?ł się niemiłosiernie i będzie im teraz robić problemy + nie zapłaci za wyprowadzanie tak jak miał to zrobić
co siedzi w głowach takich ludzi, pies też ma uczucia, miałem ochotę #!$%@?ć tego małego #!$%@? razem z jego jebniętą matką

#gorzkiezale #patologiazewsi ##!$%@? #truestory ##!$%@?
  • 14
@chupachupss: No to następnym razem kolega Zapłaci za psi hotel xd. Jak mały nie ma psa, to może nie wiedzieć jak się z nim obchodzić.
No i nie widzę powodu żeby nie zapłacić za usługę. Psu się krzywda nie stała.
czny argument "to mój pies i ja wiem jak z nim postępować", czy jakoś tak

no #!$%@? mnie jasny strzelił

potem okazało się, że ten mały pies należy do mojego znajomego(ma ledwo kilka miesięcy, nie poznałem go na początku), który wyjechał na weekend i zatrudnił ciotkę i kuzyna małego do wyprowadzania, wróciłem do domu i na momencie zadzwoniłem do niego żeby się poskarżyć.

na szczęście #!$%@?ł się niemiłosiernie i będzie im teraz