Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@blondeblossom: Jako laska ponnaś wiedzieć że inaczej ciało wygląda jak siądziesz i nogi masz w ten sposób, wtedy boczki podchodzą do góry.

Gdyby ta laska stała wyprostowana jej brzuch wyglądałby inaczej także "strasznie tłusta" to spora przesada.
  • Odpowiedz
@Islanderx: Zawsze zanim napiszę że tłusta to sprawdzam przed lustrem xD Boczki boczkami majtki zawsze będą się tam wrzynać ale brzuch jest dość mocno otłuszczony.... Nawet jak się skulę to mi się taka fałda nie robi. A laski które mają biodra i cycki mają niewielką skłonność do odkładania się tłuszczu na brzuchu. Więc jest tłustawa i mi tu oczu pozycją ciała nie mydlij.
  • Odpowiedz
@blondeblossom: Wiesz mnie to wszystko przekonuje co piszesz, ale muszę mieć dowody że rzeczywiście ci się taka fałdka nie robi, wyślij zdjęcie samego brzucha na priv ale żadnych dodatkowych i wolałbym aby było w ubraniu i ci uwierzę.
  • Odpowiedz
@Islanderx: Nie wyślę. Nie musisz wierzyć. Wystarczy poszukać na necie lasek w siedzącej pozycji żeby zauważyć że szczupłym się taka fałda nie robi. Ma miękki tłusty brzuch i to widać. A laską ciężej żeby się zrobiła fałda przy siedzeniu niż facetowi. szczególnie w tak luźnych majtkach jakie ona ma na sobie.
  • Odpowiedz
laską


@blondeblossom: No przecież żartuje z tym wysyłaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja bym ci wkleił strasznie tłusta laska ale mi sie nie chce na google wchodzić bo wiem co tam zobaczę :P

Wycofaj to 'strasznie'i dojdziemy do porozumienia!
  • Odpowiedz