Wpis z mikrobloga

Kierując się altruistyczną chęcią pomocy i w perspektywie wizją zarobienia paru groszy planujemy wraz ze znajomymi otwarcie działalności zajmującej się pomocą w wyciąganiu mirków ze #!$%@?. Kompleksowa usługa miałaby obejmować m. in.: profesjonalne porady dot. ubioru/doboru fryzury do kształtu twarzy; ekspercką pomoc psychologiczną w postaci próby zmiany Twojego nastawienia do kobiet i nakierowanie toku myślenia na właściwy, niespaczony przez komedie romantyczne oraz wiele, wiele innych. Czego potrzebujesz: DOBRYCH CHĘCI #!$%@?, NIE OD RAZU RZYM ZBUDOWANO

Pozwalam sobie na zbadanie popytu na tego typu usługi w Krakowie i okolicach. Jakiekolwiek pytania zadawajcie w komentarzach. Szukamy właśnie Ciebie!

#tfwnogf #krakow #przegryw #zwiazki #rozowepaski
  • 26
postaci próby zmiany Twojego nastawienia do kobiet i nakierowanie toku myślenia na właściwy, niespaczony przez komedie romantyczne


@euromenda: tutaj? Wam sie spektra pomylily tutaj obraz kobiet jest spaczany przez mizoginie
@mila-uk: nie mam w zwyczaju marnować czasu i energii na bezużyteczne działania, a takim wg mnie jest baitowanie na anonimowym forum dla przegrywów. Wpis ma na celu wybadanie gruntu. Uznaliśmy wspólnie, że mirko będzie idealnym miejscem by się zorientować. Głównie ze względu na anonimowość potencjalnych klientów.
@euromenda: Dobry projekt, ja propsuję. Choć sam bym nie zapłacił bo lubię być stulejem i użalać się nad sobą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Myślę że chętni by się znaleźli ale pomyślcie nad działaniem na odległość np przez skype'a. Pewnie wyszłoby coś jak te wszystkie coachingi tylko bardziej jak ziomek do ziomka. Jeszcze się zastanawiam jak byście ugryźli cięższy aspekt psychologiczny związany z depresją itp bo z tym
I można je wyeliminować poprzez bezpośredni kontakt z obiektem pogardy/idealizacji.


@BartekJestem: A z tym sie zgodzę. Zresztą to jest myśl bardzo ogólna bo rasizm i homofobie też można tak leczyć. Zazwyczaj.
@mila-uk: Nie negujemy tego. Naszym celem jest m. in. próba zmiany podejścia typowego mirka. Traktowanie kobiet jako zła wcielonego wynika z poczucia bycia gorszym. Gdy łania to dostrzega -- w podskokach ucieka sprzed lufy twojej strzelby. Praca nad poczuciem własnej wartości i pewnością siebie wynikającą z osiągnięć i zdobytych umiejętności to priorytet. Chcemy nakierowywać na dobrą drogę i wierzę, że uda się to zrobić