Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema Mirki i Mirabelki :)
Akurat leci fajna reklama Hobbita na TVN, Boska muzyka. Ale to tak BTW. Kurde. Pierwszy raz tak to robie w wersji anon, szkoda mi mojego bordo fejmu. Dziwnie tak bez lennyface ale jestem zbyt leniwy żeby sam je zrobić.
Nie chce mi się. Dacie wiarę? Chyba już czwarty miesiąc pije, baluje, robię co chce, z kim chce, gdzie chce. Ale to takie ciągle ucieknie przed odpowiedzialnością. Z dnia na dzień czuje coraz większy głód do ćpania. Z dnia na dzień coraz bardziej brakuje mi rodziny, ale wiem że ja nie potrafię z nimi funkcjonować przez wiele #!$%@? lat w domu i zbyt duża ilość alkoholu. Nie jest sztuką dzień w dzień pić i ćpać lekkie dragi. Ciągła ucieczka w #!$%@? męczy,szczegolnie gdy nie potrafisz za żadne skarby powiedzieć o sobie innym. Jesteś dla innych idealnym przyjacielem jednostronnym. Tylko słuchasz i dbasz o innych. Zawsze śmiałem się że dołączę do klubu wieku 27 roku życia. Ale w #!$%@? mi się nie chce. Jak boga kocham, nie chce mi się. Weekend to dobry czas na nacieszenie się jeszcze.
Kocham was jak moja rodzinę. Niektórych nienawidzę, niektórych uwielbiam.
Takie tam #gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling

Który fastfood jest lepszy?

  • BurgerKing 60.0% (18)
  • McDonald 40.0% (12)

Oddanych głosów: 30

  • 6
@AnonimoweMikroWyznania: czujesz głód cpania? Nie daj się temu. Zamień swoją słabość w siłę... Nie pozwól żeby czynniki zewnętrzne kierowały Twoim życiem. Masz pokłady siły żeby się temu nie dać... Tylko musisz chciec. I żyć. Żyć. Każda inna opcja to tchorzostwo i rezygnacja z wszystkiego co może Cię czekać. A dobrych ludzi napewno czeka przyzwoite życie. Nawet jeśli teraz egzystujesz nie tak, jakbyś chciał to życie to projekt. Możesz w nim dużo