Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #kupujzwykopem #samochody

Szukam samochodu do 4000 eur / 17000 pln. Na motoryzacji nie znam się w ogóle. Mieszkam w Holandii i tu chcę też go kupić, niestety nie mam tu nikogo kto pomógłby z kupnem samochodu, toteż zmuszony jestem kupić go na własną rękę ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Co mnie interesuje?

- do 10 lat,
- benzyna,
- waga poniżej 1250 kg, a najlepiej jakby ważył poniżej 1150 kg
- żeby miał chociaż te 90, 100 KM
- możliwie tanie części (nie będę jeździł zbyt dużo, toteż spalanie nie musi być super-eko)

Jestem najbardziej przekonany do Fiata Bravo, co pewnie zaraz wyśmiejecie, bo jak to można - fiata - kupować ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale z różnych testów, które oglądałem i czytałem wychodzi na to, że to samochód mało awaryjny, ale mało popularny, bo to Fiat.
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PoProstuMichal: na temat Fiata mam dobrą opinię - wcześniej Lancia (grupa Fiata), teraz Grande Punto - i to autko mógłbym polecić, chociaż tylko silnik 1.3mjet, który mam, innych nie znam... Nie bój się Fiata, to dobre auto a w razie czego tanie w naprawie.

  • Odpowiedz
@PoProstuMichal Obczaj Megane II, za male pieniadze dostaniesz auto z 7-8 letnie, silnik 1.6 naprawde daje rade, nawet w dosyc ciezkim kombi ;) Czesci tanie, spalanie fajne, nie psuje sie, duzo sam sobie (jak lubisz) naprawisz, komfortowe. Polecam, od dwoch lat jezdze kombiakiem i szybko nie zamienie.
  • Odpowiedz
@PoProstuMichal: nie no bez przesady, zelazko za 3.5k euro co ma nakulane 222.605 i jeszcze w benzynie? drogie te auta w holandii. jezeli mieszkasz blisko niemieckiej granicy to sie cofnij i kup cos w DE bo sa o wiele tansze... holendrzy sie cenia j----i
  • Odpowiedz