Wpis z mikrobloga

@dlugopis1: 10 to rak w czystej postaci - tylko i wylacznie 7ka (ale nie wersja home...). 10tka to sie nadaje dla dzieci do lat 10 i gospodyn domowych co to ogladaja iple i przegladaja srejsbuczka...
@mamrotekk @dlugopis1: Systemy microsoftu z zalozenia sa systemami dla idiotow, dlatego uzywam ich jedynie z koniecznosci (kilka aplikacji lezy na serwerach windowsowych, active directory, exchange, jakies sharepointy itp.) Ze zwyklego "cywilnego" windowsa nie korzystam wcale bo to smieci, ale nawet moj 12 letni syn przeinstalowal sobie lapka z 10tki na 7ke pro (+ centos jako glowny system) bo stwierdzil ze to gowno dla malp :) Takze gratuluje panowie, jestescie wielcy :)
@mamrotekk: Jedyne gry jakie go interesuja to... Java i c++, a ostatnio jeszcze go zarazilem swoim mysqlem i bazami oracle, db 2 :) Aczkolwiek ja gram nadal w WoWa... ;-) Dx12 to chlamowate narzedzie do zastraszania Januszy w przybytkach typu media markt / expert .
@Vanbox: Za wsadzanie Win2000 i WinME/98/95 do jednego wora to powinna być jakaś odsiadka w więzieniu. Za każdym razem smutam jak widzę jak działają następcy Win2K. Jak można było spieprzyć tak szybki, lekki i stabilny system to ja nie wiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@zabtak: Współczuje dziecku, musi mieć mega smutne dzieciństwo by #!$%@?ć kody w wieku 12lat... no ale ojciec zadowolony. (,)
Uwierz mi. Typowy Janusz z media markt ma w #!$%@? który laptop obsługuje dx12, ważne aby działał fejsbuczek.
@mamrotekk: Chyba nie wiesz jakie sa wspolczesne dzieciaki :) Jego nie bawi granie w gry - jak jego ojca w wolnym czasie :P - ale wlasnie stukanie kodu :) Ja nie lubie programowania, nie zajmuje sie tym zawodowo, jestem od baz danych - a moj szkrab zrobil ostatnio apke na androida, taki notatnik, ze stickersami na pulpit... To pokolenie jest kosmiczne :)
@zabtak: Tak się dziwnie składa że mam brata w identycznym wieku i on również świata po za pc świata nie widzi, w tym że on woli biegać z kolegami po mapie z kałachem w ręku niż stukać apki na andka ;D
W każdym razie gratuluje syna, ale czasami odciągaj go od C++ by wyszedł z kolegami na piłkę.