Wpis z mikrobloga

Panie @TenebrosuS, przed nami ostatnie pytanie i walczymy o główną nagrodę - 1 milion złotych. Pozostały panu trzy koła ratunkowe. Zaczynamy?

Pytanie: Ile lat ma twórca powyższej grafiki?

A. 10
  • Odpowiedz
@Luka_Wars: to nie grafika tylko zdjęcie z jakichś targów, albo czegoś w tym stylu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Laaq: nie ma to jak ból dupki u neuropka z rana ( ͡° ͜ʖ ͡°) W dodatku nawet nie wiem o co ( )
  • Odpowiedz
@Luka_Wars: Tak, myślę że nazwanie kogoś wiedźmą, i nazwanie kogoś psychicznie chorym reprezentują podobny poziom. No ale wiadomo, jak obrażają kogoś kogo lubię to gimbohumor, a jak obrażają kogoś kogo nie lubię to już żart na poziomie.
  • Odpowiedz
@Jan0l: No nie bardzo. Pierwszy mem to poczucie humoru gimbusa, zrównanie polityka z postacią fikcyjną z gry komputerowej. W drugim przypadku masz wysyp informacji, nazwanie Macierewicza wariatem odnosi się do szerszego kontekstu, narracji PiS w stosunku ministra rządów PO-PSL i ma na celu pokazać kontrast pomiędzy nimi. Jak widzisz, zupełnie inny poziom.
  • Odpowiedz
@Luka_Wars: Nie przepadam za neuropą ale dam Ci przyjacielską radę, skończ się kompromitować, walczysz tutaj o nic i dalsze udzielanie się w tym wątku szkodzi Twojemu i tak już nieciekawemu wizerunkowi internetowego napinacza z zestawu "spamuj internet dla pana ".
  • Odpowiedz
@YodaMonster: Wiesz, że mam ciebie na czarnej? Powód: ''Zna się na polityce, ponieważ jest dobry w konkursach o mitologii greckiej''. Wyjątkowa etykieta, musiałeś kiedyś mi mocno zaimponować komentarzem z d--y.
  • Odpowiedz