Wpis z mikrobloga

Ja zgłoszę 2 incydenty, chociaż jeden przypadek to trzeba zobaczyć na powtórce, bo nie wiem co tam się dokładnie stało:
@spunky na okr 24 i @spunky na okr 26.

Zgłosiłbym siebie za ignorowanie niebieskiej flagi, ale chyba można się oddublować, nie? :)
@TheSznikers: incydenty? nic mnie tym razem nie trafiło. Ale przy okazji chciałbym podziekowac wszystkim za ładne odpuszczanie przy dublowaniach. Choć w jednej z pierwszych sytuacji musiałem użyć mikrofonu bo mirki tak walczyli o pozycje, ze pewnie mnie nie widzieli z tylu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TheSznikers: lap 47 i 48 - gość o nicku KrzysiekGT ignoruje niebieską flagę przez DWA okrążenia i mnie spowalnia. Jak mu siadłem na zderzak, to zrobiłem błąd i wylądowałem na bandzie. Chamstwo i ignorancja, duża kara się należy.

lap 66 i 67 - @nogger nie pozwala się zdublować @iAdamM i mi, a potem na siłę próbuje zrobić nie wiem co, znaczy wyprzedzić nas. Znowu żenujące zachowanie, kara powinna być wysoka. Adama
Zgłoszę 2 incydenty pierwszy na pierwszym okrążeniu (powtórka 16m57s) i to na pierwszym zakręcie wleciał we mnie patrollo przez co wpadłem w przemu55 ale to jest nic w porównaniu z tym jak drugi incydent mnie zdenerwował (1h15min) jak @nogger próbował się wcisnąć pod koniec wyścigu chyba na 64/65 okrążeniu przez co spadłem na 11 miejsce
@TurboRookie: regulamin mówi "4b - W czasie wyścigu mamy jeden obowiązkowy zjazd do pit stopu."
Czyli w sumie wystarczy przejazd przez aleję (według strackera w poprzednich wyścigach też kilka osób ma 0 w kolumnie "Pit Stop")? @TheSznikers
@Plupi czasami zwykły pit z zatrzymaniem jest liczony jak przejazd bez zatrzymania.
Od zawsze była mowa o obowiązkowym pit z zatrzymaniem w alei. No i co wyszło, że regulamin niejasny znowu, bo jak słowo w słowo nie napiszę się co i jak to są różne interpretacje i ludzie to wykorzystują.
w sumie zjazd do pit stopu wskazuje zatrzymanie sie


@TheSznikers: tak wlasnie to rozumiem. a przejazd przez aleje serwisowa juz tego znaczyc nie musi (jak np. odbywanie kary). w moim przypadku nie ma to znaczenia, bo ja w ogole do aleji nawet nie zagladnalem.
@Mak0wi3c: Kilka kółek wcześniej Was wyprzedziłem a później jechał z Wami ktoś nie z czołówki i się pogubiłem... Posypuję głowe popiołem i obiecuję poprawę. To był mój pierwszy wyścig w lidze.