Wpis z mikrobloga

#bekazplay @Play4You #play #telefonykomorkowe

Wielka reklama na FB o treści "dwie karty sim, nielimitowany internet i darmowy internet dla biura".

Rzeczywistość: Nielimitowany internet do 10gb, internet dla biura przez 6 miesięcy później becalen.

Myślicie nad abonamentem w play? Nie bądźcie frajerami. Na kartę za 25zł miesięcznie są nielimitowane rozmowy, smsy do wszystskich i 6gb internetu. Bez umowy, bez problemów.
Pobierz lewakanieszkoda - #bekazplay @Play4You #play #telefonykomorkowe

Wielka reklama na ...
źródło: comment_lFe7L2Vil96pOimDQmfxuKLu0HULatLe.jpg
  • 10
@NewEpisode: nie ma oferty z nielimitowaną prędkością prawdopodobnie w całej europie, wszędzie są gwiazdki, kruczki itp. Najwięcej w regulaminie widziałem gdzieś 1TB
@lewaka_nie_szkoda: a dla mnie #!$%@? sie z kartami, zdrapkami, jakies wklepywanie kodow i duperele to zabawa dla gimnazjalistow. Mama dala 10zl na doladowanie to kupie za 5 i dwa piwa do tego ( )
Mam identycznie w abo to co piszesz za identyczna kwote, zrobilem zlecenie stale i #!$%@? system, nie musze o niczym pamietac kombinowac i sie spuszczac ot z glowy.
A umowa bezterminowa, wiec
@PurpleHaze To nie te czasy. Doladowuje sobie konto za 100 i mam kilka miesięcy ważną formule w Playu. Z konta co miesiąc ściąga tyle ile trzeba, internet przechodzi na następny miesiąc. Same plusy.