Wpis z mikrobloga

13 października - minęło równe 10 lat od premiery Gothica 3, na którego jako nastolatek czekałem bardzo niecierpliwie. Tego samego dnia, dekadę temu, ok. godziny 17:00 uczyłem się w szkole muzycznej, ale gra nie wychodziła mi zbytnio, ze względu na to, że Gothic w Polsce miał wyjść dopiero po miesiącu. Pamiętam każdy szczegół tego dnia bardziej, niż szczegóły dnia dzisiejszego.

Człowiek się zmienił, świat się też trochę pozmieniał... pytanie jakim cudem to tak szybko minęło? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gorzkiezale #feels #gothic #gothicgra #oswiadczenie
p.....9 - 13 października - minęło równe 10 lat od premiery Gothica 3, na którego jak...

źródło: comment_pnMYe5P7JXvdSfhzjSliHmxjtnRmdg41.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Pawel4freak: cóż może i był za słaby ale dziwisz się ? przecież odpalając grę na max detalach do dzisiaj daje rade ona, pomijam oczywiście to że patche dodały jej trochę efektów graficznych i lepsze tekstury ma z modów ale mimo wszystko, z oblivionem to trza cały dzień spędzać a efekty nawet podobne nie będą, tutaj wgrywasz community patcha i quest packa i tyle w zasadzie, masz ładniejszą grafikę niż oblivion tryliardem
  • Odpowiedz
@Pawel4freak: no chodzi mi o to że komputery były za słabe - ale był ku temu powód, bo gra w dniu premiery miała grafikę która do dzisiaj daje radę, przecież oglądałem xD
  • Odpowiedz