Wpis z mikrobloga

Murcy, chce przesiasc sie z mojego kangertecha mini suboxa na cos innego. Zalezy mi w sumie najbardziej na tym, zeby obsluga byla podobna do tego tutaj ale jednak dawal troche wiecej chmury. Chcialbym kupowac tez gotowe grzalki bo nie chce mi sie bawic w krecenie osobiscie. Mozecie cos polecic w jakies rozsadnej cenie, powiedzmy do 500zl?

#epapierosy
  • 16
@paragrafik: Wlasnie na chmurach zalezy mi najbardziej, ten moj jest spoko ale jednak troszke za malo tego dymu. A powoli mnie wciagaja znowu analogi i potrzebuje czegos lepszego. Nie interesuja mnie zadne igowna stickowe, mam moda i jestem bardzo zadowolony.

@vobis_hama: Dostane to w e-dymie?
@paragrafik: tak serio, to o co Ci chodzi w
z tym Pico? To jedyny istick, który się do czegokolwiek nadaje, mam go "do pożyczania znajomym", jest ciągle używany od pół roki, nic złego się z nim nie dzieje a kosztuje nieco ponad połowę tego co evic vtwo mini.
@EliotImperio: Jeśli koniecznie zależy Ci na gotowych grzałkach to smok jest najlepszą opcją pod "cloud chasing" z gotowców. Ja bym jednak pomyślał na Twoim miejscu np o griffinie 25 z top airflow (aktualnie sam używam) i kręcenie grzałek na nim jest banalnie wygodne (baza velocity) a wickowanie jeszcze prostsze. Nigdy nie miałem wycieku ani bobra związanego ze złym ułożeniem waty (należy pilnować jedynie aby nie wychodziła poniżej pierścienia). Jedyny problem tego
@paragrafik: Masz moze poradnik gdzie tego calego krecenia mozna sie nauczyc od zera? Wlasnie u mnie w tym kboxie #!$%@? mnie ze sie mega wylewa z niego, mimo iz 'serwisuje' go na biezaco.
@Waspin: Na smaku tez mi bardzo zalezy, nienawidze bezsmakowej chmury bo chce sobie zastapic posmak peta jakims smacznym lq.
@EliotImperio: Poszukaj na youtube "griffin 25 wicking" jest pełno filmików. Baza jest duża więc proponuję zacząć od jakiegoś drutu typu clapton (gotowe można kupić w necie i sklepach). Samo nakręcenie grzałki to wiadomo, że prosta sprawa (ważne, żeby nie była węższa od kanału airflow, który pod nią się znajduje). Jeśli chodzi o ułożenie waty to robię to od początku tak jak w filmiku poniżej (7m49s). Cały trik polega na tym, żeby
@Waspin: Gdzie takie cudo mozna dostac? Zdecyduje sie na gotowce, jestem mega leniwy i wole sobie zamowic gotowe zeby przyszlo do domu i nie musze bawic sie z modowaniem tego wszystkiego.
@paragrafik: Kurcze no ciekawa opcja, ale jak napisalem wyzej jestem mega leniwy i nie chce mi sie bawic w krecenie i ustawianie. Wiec chyba jednak zostane przy czyms co ma gotowy setup i tylko dokupuje do niego kolejne elementy
@EliotImperio: Jeszcze dodam, że grzałki nie musisz kręcić co 2-3 dni. Ja wymieniam samą watkę (zależnie od liquidu - słodkie typu ciastka/karmel mocno zasyfiają grzałkę więc i po 1 dniu a inne np od pink fury po 5-6 dniach). Grzałkę wystarczy przepalić i opłukać wodą - wymieniam ją aż mi się znudzi lub po około miesiącu zależnie od stanu.
@paragrafik: ten Griffin to jest dla mnie zagadka jak ja pierdziele. Na niemal każdym filmiku ludzie mówią "ale nie wciskaj do kanalików, dawaj na pierścieniu, będzie git" - zrobiłem tak i JEB wyciek w #!$%@?. Zapchałem te kanaliki prawie do pierdzielonego końca - zero wycieków, bobrów i innych problemów, serio się zastanawiam czemu to na odwrót leci

w moim prywatnym rankingu Limitless + -> Supreme RDTA -> Griffin
25mm to jednak
@KrzyGon: Dziwne, może za mało waty? Ja od samego początku robie tak jak pisałem i ani razu nic nie wyciekło. Na początku dłubałem się w tym żeby było jak najdokładniej a potem byle jak i dalej działa tako samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@EliotImperio


Kolega @paragrafik ma rację, Griffin jest naprawdę zajebisty. Skoro szukasz atomizerów z gotowymi grzałkami możesz przecież kupić sobie coś takiego https://e-dym.pl/pl/warsztat/1793-5pcs-geekvape-prebuilt-clapton-coil.html i wkręcić w bazę. Na fasttechu masz do wyboru pierdyliard gotowych grzałek z kanthalu albo ss.

Ja sam jadę na takich właśnie grzałkach a wickowanie jest wbrew pozorom banalnie proste. Niektórzy babrają się z ta watą godzinami, ale to już jacyś detaliści. Tank rzeczywiście się poci, ale jeśli używasz go