Wpis z mikrobloga

Szanowni, mam problem i jest nim mój #kot a raczej kotka - Bochen. jest po sterylizacji, zdrowa, zadziorna i kochana, ale sika poza kuwetą ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie non stop, tylko jak np zostawię poduszkę na krześle, jakieś ubranie spadnie z suszarki to od razu zasikane. jak nie przykryję łóżka kocem to sika w pościel. czy ktoś miał taki problem ze swoim zwierzakiem? bo koty raczej nie znają takich emocji jak zazdrość lub gniew ( ͡° ʖ̯ ͡°) pomijając to jest naprawdę uroczym zwierzakiem ( ͡° ʖ̯ ͡°) pomocy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#pokazkota #zwierzeta #pomocy #zlybochen
nimithril - Szanowni, mam problem i jest nim mój #kot a raczej kotka - Bochen. jest p...

źródło: comment_4hUGaX3QGmZ8ivYA0lK8a7aCWJwxhSqk.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@nimithril: Pewnego dnia przynieśliśmy do domu na święta choinkę wyciętą z ogrodu w którym mieszkał inny kot. Przyniesienie zapachu innego kota wywołało chyba u mojego poczucie zagrożenia i zaczął znaczyć w domu.
  • Odpowiedz
@nimithril: mozesz tez sprobowac odkryc kuwete, moje koty duzo chetniej kozystaja z odkrytej
a badalas jej mocz? moze ma jakis problem z pecherzem

tez mam kotke, ktora sprawiala podobne problemy od wielu lat, pomoglo wykrycie choroby ukladu moczowego, zmiana karmy plus odkrycie kuwety
  • Odpowiedz
@Shivaa: zbadamy jej mocz. kuweta jest odkryta na ten moment. a ona ewidentnie wybiera sobie mięciutkie, przyjemne do ugniatania rzeczy, żeby na nie nasikać.
@math1982: poczytam o tej karmie, chociaż obawiam się, że mój drugi kot by ją zjadał ze strachu :P ale ze strachu, że schudnie :D
  • Odpowiedz
@Lilitu: @nimithril: ogólnie pisałam porady odnośnie przyzwyczajania dwóch kotów do siebie tutaj to była nieco inna historia, ale moja miała podobnie po tym, jak ojciec ponownie się do nas wprowadził. Czasem zbyt duże zagęszczenie ludzi/ zwierząt na danym terenie powoduje to, że zwierzak jest zestresowany i sika po kątach.

  • Odpowiedz
zyczyny. behawiorysta brzmi nieźle, własnie zobaczyłam, że w Bydgoszczy jest ktoś taki więc się umówię na wizytę


@nimithril: Spróbuj kupić Felliway, feromony wkładane do kontaktu (jak odświeżacz powietrza). Niektóre koty uspokaja.
  • Odpowiedz