Wpis z mikrobloga

@normanos: delikatni są, no chyba, że nie pożyczyli jeszcze wkrętarki od sąsiada, następnym razem będziesz miał po 4 wkręty w każdej oponie... choć i tak słyszałem gorsze historie
  • Odpowiedz
@normanos: co on #!$%@? zna spis lokatorów w conajmniej 10 piętrowym bloku w centrum dużego miasta, gdzie co chwila ktoś coś wynajmuje, sprzedaje?
  • Odpowiedz
@normanos: Pewnie blokujesz lanosa albo passata b4 jakiegoś nieudacznika, który nic w życiu nie osiągnął i nie ma nic lepszego do roboty.

Ja bym wyczaił, który to i z nim porozmawiał. Jestem pewien, że by mu pała zmiękła.
  • Odpowiedz
@normanos: @Klopsztanga: Kumpel parkował firmowym autem pod mieszkaniem dziewczyny i jakiś patałach zostawiał mu karteczki, a po jakims czasie z niezastzreżonego numeru zadzwonił do jego firmy. Po numerze komórki znaleźliśmy jego działalność gospodarczą zarejestrowaną na mieszkanie w bloku obok. Poszedłem z nim do tego mieszkania, otworzyła na oko 70-80 letnia kobieta i mówi "Synusia nie ma, w kościele jest". Następnego dnia go odwiedził znowu i zastał, a koleś cały czerwony,
  • Odpowiedz