Wpis z mikrobloga

@Shodan56 podaj swój numer rachunku w zakładce saldo i wypłata środków, następnie wykonaj przelew weryfikacyjny na 1,01zł (zawsze zwracamy po weryfikacji). Po weryfikacji wypłacisz środki na swoje konto bankowe ;) /Monika z PayU
@Shodan56 ciężki temat ;) zwrotu możesz dokonać poprzez zakładkę moja sprzedaż - PayU - lista wpłat od kupujących. Klikasz w numer płatności i będzie opcja "zwróć". Z tego co wiem można dokonać "częściowego" zwrotu (tutaj zawsze możesz dopytać Allegro - ale poprzez ich formularz kontaktowy jedynie bądź przez FB). Zwrot nie będzie na konto PayU :) Środki trafią na saldo w Allegro jeśli płatność była wykonana przelewem tradycyjnym bądź z kuponem. W
@PayU: cześć to znowu ja :) mam jeszcze jeden problem, gdyż ponieważ wczoraj próbowałem przelać tą kase z allegro na konto, jednak się nie dało :/ klikam "saldo i wypłata środków" potem "wypłać teraz" i przenosi mnie na "lista moich wypłat" i nic więcej. Na liście moich wypłat widnieje tylko ta z 10 października ktora została anulowana, poniewaz nie zweryfikowałem jeszcze wtedy swojego konta na PayU, teraz juz to zrobiłem, wypłaty
S.....6 - @PayU: cześć to znowu ja :) mam jeszcze jeden problem, gdyż ponieważ wczora...

źródło: comment_EHwCeyBVzBlzJ0czcfA7DjLVGEFUZU53.jpg

Pobierz