Wpis z mikrobloga

http://www.wykop.pl/link/3395711/pobicie-tureckiego-studenta-w-toruniu-rpo-bada-sprawe-polsat-news/
A moze ktos z rzadu Tureckiego powinien przyleciec i wyrazic swoje zaniepokojenie sytuacja Turkow w Polsce?

Rzecznik Praw Obywatelskich podjął z urzędu sprawę pobicia tureckiego studenta Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu - poinformowało we wtorek biuro RPO. Do ataku doszło w sobotę w nocnym sklepie na toruńskiej starówce.


#polska #polityka #neuropa #4konserwy #ksenofobia #rasizm
k1fl0w - http://www.wykop.pl/link/3395711/pobicie-tureckiego-studenta-w-toruniu-rpo-b...

źródło: comment_dAT7g30w0yqqJN9m3GlAh3tvSD3gHScW.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@MlotNaPutina: na szczescie tym razem tak sie skonczylo. Nastepnym razem moze byc gorzej.

"a u was buja murzynow" - logika prawaka
albo

bij tak, zeby nie zabic wtedy wszystko jest cacy a lewacy maja bol doopy
  • Odpowiedz
jakby jakiś prawak porządnie zruchał twoją lewacką dziewuchę i ona by w końcu zrozumiała co to dobry seks


@MlotNaPutina: nie wiem czy wzdychanie do kolegów (ewentualnie do Romana Dmowskiego) sprawią, że prawak będzie w stanie zafundować dziewczynie dobry seks.
  • Odpowiedz
@6c6f67696e: wierz mi, kobiety z natury są lewaczkami, ale po kontakcie ze mną... dam przykład z mojego życia. była pewna laska, bardzo mi się podobała, co prawda miała taki trochę wieśniacki styl bycia, ale aspirowała do dużego miasta. miała chłopaka co to był zatwardziałym eseldowcem, oj co to nie komuna i lewactwo i te sprawy.
razem pracowaliśmy, ja i ta dziewczyna, koleżki nie znałem, ze mną parę gadeczek, parę spojrzeń, uprzejmości
  • Odpowiedz
@MlotNaPutina:

że jakby jakiś prawak porządnie zruchał

Kto? Że:

1. ten wykopowy stulejarz pałujący wiplera do prokuratorboners?
2. ten religijny fanatyk, 40 letni prawiczek bo czeka do ślubu?
3. ten łysy sebastian który o seksie wie z "#!$%@?ć pedałów" jakie wykrzykuje na wspólnych orgiach w ONR?
4. ten kuc akapek z trzecim aksjomatem?

No raczej w przypadkach 1,2 i 4 to nie, a w 3 to najprędzej ta lewacka dziewczyna by
  • Odpowiedz
@PrawdaoSmolensku: nie mam pojęcia co do mnie napisałeś. ale ten sebix o którym wspomniałeś to więcej cipek zaliczył niż ty w życiu widziałeś, to pewne.
ty laski jakie widzisz to maks z niebieskimi włosami, a więc grube lochy, których nikt kijem dotknąć na dwa metry nie chce. w najlepszym wypadku z czerwonymi, też źle.
  • Odpowiedz
@MlotNaPutina: odpowiadanie pytaniem na pytanie świadczy o dość małym rozumku. Dobrze, idź tam dalej ruchać programistów eseldowców czy tam jakie dziurki lubicie penetrować w tym prawackim kółku literatów. Nie ubrudź się za mocno :*
  • Odpowiedz