Wpis z mikrobloga

@kma1987: no to nie kumam. Wysłałem maila (rejestracja@uks.com.pl) z opisem problemu i z prośbą o wyznaczenie terminu. Odpisała babeczka, że chce PESEL i pyta czy byłem już tutaj pacjentem. Odpisałem, że PESEL podam przy wizycie i, że pacjentem nie byłem. Oddzwoniła i mówi, że wobec tego, że nie byłem tam pacjentem i nic o mnie nie wiedzą, to muszę iść do ich dyżurnego stomatologa na wizytę (termin marzec 2017), on mi
@kma1987: po tym co napisałeś postanowiłem tam zadzwonić, ale dostałem takie samo info - najpierw dentysta dyżurny, potem chirurg. I w takim trybie chirurg dopiero w czerwcu (wtf?). Ewentualnie skierowanie, co ciekawe, skierowanie nie musi być od dentysty, może być od dowolnego lekarza np. internisty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pewnie jest tak, jak piszesz, dwie wizyty - więcej kasy. Nie wiem jak rozliczają skierowania, ale pewnie mają
@dzyndzla: aktualnie pracuję w Poradni Chirurgi Stomatologicznej w Szpitalu Wojskowym i jeśli nie jest to usunięcie skomplikowanej ósemki, to przyjmujemy od ręki z bólem lub można się umówić na (nieodległy) termin ( ͡° ͜ʖ ͡°)