Wpis z mikrobloga

#ankieta #zwyczaje #obyczaje

Czy szanujesz policję ?

Ja np przez większość życia miałem szacunek do policji, jako instytucja jest potrzebna. Zawsze uważałem, że ci którzy krzyczą hwdp jp itd to po prostu ameby, które same prowokują sytuacje żeby ich źle traktowano, osoby które nie okazują właściwego szacunku ani pokory przed policjantami i potem są zdziwieni że ktoś ich źle traktuje - po prostu na to zasłużyli. Oraz że większość policjantów to normalni ludzie i są od tego aby pomagać.
Ale teraz mając prawie 30 lat, szacunek straciłem bezpowrotnie. Zmieniło się to odkąd miałem jakieś większe doświadczenia z policjantami, gdzie na 20, trafi się 1 normalny, a nie na przykładzie kontroli drogowej czy czegoś w tym stylu, a ci nienormalni to jest takie milicyjne ścierwo, że to się po prostu nie mieści w głowie, ja do tej pory jestem w szoku że takie osoby (chociaż nie są w ogóle godne aby nazywać ich ludźmi, tylko ścierwo) mogą pracować w policji, i aż się we mnie gotuje jak o tym pomyślę, i to jest niestety większość. Policja nie jest od tego by pomagać, policja to największa patologia z jaką miałem nieprzyjemność się spotkać, gdzie sebixy w szeleszczących spodniach to przy nich aniołki i inteligentni ludzie.
#!$%@?ć policje, jako ludzi nie instytucję (bez obrazy dla tej garstki i na prawdę nie wielkiego ułamka normalnych) niestety ci normalni to tak mały umałek że zakładnie że policjant którego spotkamy będzie normalny jest głupotą.

Szanujesz policję ?

  • tak 54.5% (18)
  • nie 45.5% (15)

Oddanych głosów: 33

  • 2