Wpis z mikrobloga

http://www.wykop.pl/wpis/20022423/#comment-71480171 #januszepolityki z #syria w formie...
Trump dogada się z Ruskimi i będzie spokój z ISIS i rebelsami a jak Clinton wygra to wybuchnie III Wojna Światowa bo sprowokuje Chiny albo Rosję ( ͡° ʖ̯ ͡°)
oraz jak wygra Hillary to zaraz zacznie się 3 wojna, ona jest zdolna do wszystkiego
poziom intelektualny jak zawsze wysoki u @2PacShakur i @RuskiAgent1917 i najgorsze, że oni wierzą w te swoje brednie... chyba za dużo nasheedów o poranku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 42
@Xardin: takie, że wprowadzenie no fly zone doprowadzi do wojny z Rosją i Syrią. Słaby argument, pewnie dlatego przytacza go amerykański wojskowy przed Senatem. Wystarczy czytać to co się krytykuje. :P
@bijotai: i ty twierdzisz, że to inni mają urojenia. Jak tu na tym tagu tak samo wyśmiewają ruską propagandę o dobrym Putinie bezinteresownie walczącym z terroryzmem tak samo jak amerykańską. Co do tego artykułu to widziałem teorię, ale wiesz,
@rudy2007: popatrz nawet czasem się zgadzamy w niektórych sprawach ... ja tylko dodam, że dla Rosji eksport bojowników z Kaukazu i byłych republik środkowoazjatyckich to też dar nieba. Mogą walczyć ze swoimi islamistami w Syrii a nie na Kaukazie lub w np Tadżykistanie.
@rudy2007: już widzę jak syria lub rosja odważa się na wojnę z usa. Nuki to raz, a dwa że przewaga wojskowa USA jest kosmiczna. Jeżeli ktoś uważa że będzie inna wojna z usa wypowiedziana przez kogoś innego niż usa to chyba żyje w innym wieku, i raczej nie mam na myśli dwudziestego. Samo usa przecież nie wypowie syrii wojny ( a jeśli już to rosja będzie mogła jedynie tupnąć nóżką) Jeżeli
@milos88t: http://www.wykop.pl/link/3312557/10-faktow-o-syrii-przemilczanych-przez-mainstream/#comment-38676417
i dlatego urażił go ten dokłanie mój komentarz dodaj do tego politykę zarówno na poziomie regionu jak i światowe rozgrywki mocarstw a w Syrii przy tak sprzecznych interesach sąsiadów nigdy nie będzie pokoju. Już niedługo Kurdowie i siły Asada po pokonaniu sił islamskich wezmą się za łby. Zresztą już teraz dochodzi do utarczek sił proasadowskich z kurdyjskimi. Syria będzie jeszcze długo Somalią Bliskiego Wschodu, bo każdemu to pasuje. Turcy
@rudy2007: proste pytanie. Dlaczego za te bzdury o wybuchu III wojny światowej nie piszesz do @2PacShakur którego wszyscy fani tagu syria tak bardzo uwielbiają? Czyżbyś się z tymi poronionymi tekstami zgadzał? Facet odlatuje w opary absurdu a Ty tego nie piętnujesz? Selektywne podejście do śmiecenia w tagu?
@rudy2007: to ciekawe, bo mnie tu oskarżasz o śmiecenie w tagu syria a jak, któś wrzuca trupy, debilizmy i przemyślenia z d*** wzięte to tego nie dostrzegasz? W waszym hermetycznym tagu gdzie jak chorągiewki stadko wyznawców brnie za swoim guru (przypominam jak niegdyś wypok kochał Kurdów do chwili kiedy ktoś tu nie napisał, że są be bo zamiast popierać Asada walczą o własne interesy) bywają bardzo zjeb*** teorie i teksty ale