Wpis z mikrobloga

http://www.wykop.pl/wpis/20022423/#comment-71480171 #januszepolityki z #syria w formie...
Trump dogada się z Ruskimi i będzie spokój z ISIS i rebelsami a jak Clinton wygra to wybuchnie III Wojna Światowa bo sprowokuje Chiny albo Rosję ( ͡° ʖ̯ ͡°)
oraz jak wygra Hillary to zaraz zacznie się 3 wojna, ona jest zdolna do wszystkiego
poziom intelektualny jak zawsze wysoki u @2PacShakur i @RuskiAgent1917 i najgorsze, że oni wierzą w te swoje brednie... chyba za dużo nasheedów o poranku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 42
  • Odpowiedz
@bijotai: a co jest nie tak w trupach? To wojna, więc są trupy. Ktoś wrzuca przemyślenia to dla ciebie one od razu są ruską propagandą i debilizmami bo nie zgadzają się z twoją wizją świata. Zamiast z nimi polemizować tworzysz wpisy z dupy bez żadnej treści jak ten. Najlepiej 3 pod rząd, z czego jeden radzący się leczyć psychiatrycznie. Merytoryczne w #!$%@?, nie to co te "przemyślenia z dupy" i "debilizmy".
  • Odpowiedz
@rudy2007: nie zauważyłeś przypadkiem zachwytu wykopu nad trupami rebieliantów i ISIS a deprecjonowania samej możliwości ofiar wśród dzieci czy cywilów po stronie rebelii? Jak to jest z tym po której stronie w tej geopolitycznej układance jesteśmy? Achh zbyt niewygodne pytania...
  • Odpowiedz
@bijotai: zauważyłem, jak są za Assadem to ich cieszą trupy ISIS i innych rebeliantów (z których każdy jeden włączając prawdziwych rebeliantów z frontu południowego nazwany byłby terrorystą jakby robił to co robi w USA czy Europie :P). Co w tym dziwnego?

a deprecjonowania samej możliwości ofiar wśród dzieci czy cywilów po stronie rebelii

Po stronie rebelii to giną rebelianci. Cywile (wśród których są dzieci, które to nie są po żadnej stronie,
  • Odpowiedz
@rudy2007: gdzie tu masz tag informacyjny? Przecież tu aż wylewa się propaganda o dobrym Asadzie i jego bohaterskich generałach wspieranych przez równie szlachetną Rosję. Pytania o to kto obronił Kobane, o udział lotnictwa USA czy takie drobiazgi jak przeszłość Asada (budowa reaktora jądrowego zniszczonego w 2007 roku, zabójstwo Rafika Harririego w Libanie, prześladowania opozycji) są od razu zbywane przez słowo troll. Tag syria to kolejna propagandówka w stylu dobra Rosja vs
  • Odpowiedz
@bombastick: przy Januszku widzę objawy, przy aktywnych użytkownikach tagu #syria nie. Zgaduję też, że zrobiłem to nie wołając jednocześnie kilkuset osób bez potrzeby. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bijotai: jakoś nie mając takiej wizji świata o jakiej piszesz i czytając od dłuższego czasu wszystko co się w tym tagu pojawia nie widzę tej wylewającej się propagandy.
Informacje o lotnictwie USA się pojawiają, nie mylisz czasem tagu z
  • Odpowiedz
przy Januszku widzę objawy, przy aktywnych użytkownikach tagu #syria nie. Zgaduję też, że zrobiłem to nie wołając jednocześnie kilkuset osób bez potrzeby. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@rudy2007: Kali ukraść krowa to dobrze..............................................( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rudy2007: prośby o wysyłanie co drastyczniejszych filmików na priv czy podkręcani się nasheedami to rozumiem całkiem normalne zjawisko? Awatary z godłem Hezbollahu to oczywiście też coś normalnego?
  • Odpowiedz
@rudy2007: @bijotai: przypominam sobie jak Rosjanie na początku nieśmiało wchodzili do Syrii, hurr durrr entuzjazam Putin obroni Europę, rozwali IS uratuje świat. Kurde i nagle ruscy bombią wszystko tylko nie IS i co na tagu sie dzieje ano na szybko zaczynaja udowadniac że wsrod rebelsów są ugrupowania równie barbarzyńskie jak IS w zasadzie nie rózniące sie od nich> Druga akcja jak się okazało że dobry pan Assad handluje ropą z
  • Odpowiedz
@rudy2007: @bijotai: a i jeszcze jajaca z Erdoganem, ilez to pomyj i kalumni brać wylała na niego po zestrzeleniu ruskiego latadła, barbarzyńca strzela do kurdów odkąd #!$%@?ą sobie jajka z Putinem spoko koleś i tych kurdów juz moze odstrzelić jak ktos tu gdzies wyżej opisał
  • Odpowiedz
@bombastick: jak wiele razy pisałem w tagu syria trwa regularna propagandówka plus niezdrowe podniecenie części wykopków dla których ta wojna ma jednoznaczny wymiar a przez to, że jest odległa to patrzą na nią jak na grę komputerową lub film. Narracja dobry Asad, dobra Rosja- zły Zachód, źli Kurdowie króluje plus mordy ISIS i rebelianci. Ostatnio jakoś temat wsparcia Asada przez Iran ucichł ciekawe czy dlatego, że Iran na rynku ropy zaczyna
  • Odpowiedz
i co na tagu sie dzieje ano na szybko zaczynaja udowadniac że wsrod rebelsów są ugrupowania równie barbarzyńskie jak IS w zasadzie nie rózniące sie od nich


@bombastick: bo tam jest jak wiadomo tylko wspaniała opozycja. Szczególnie mnie ta twoja propaganda smuci jak sobie przypomnę co mnie przekonało że zachodnia wizja wojny umiarkowanych powstańców z barbarzyńskim dyktatorem to nie do końca prawda - przypadkowe kliknięcie w filmik z obcinania głowy księdzu
  • Odpowiedz
@bijotai: Jak zostałem wywołany to powiem coś od siebie. Tylko nie wiem od czego zacząć ( ͡º ͜ʖ͡º)
1.Śledzę Informacje z Syrii od marca 2011 (od protestów). Przez okres 2011 i 2012 byłem za FSA ale potem widziałem okrutny film jak dowódca FSA zjada serce żołnierza SAA i dotarło do mnie że to nie jest rewolucja społeczna ludzi oburzonych (sunnitów). Tylko jest to sponsorowana z zewnątrz
  • Odpowiedz
@bombastick: i po co mi to piszesz jak ja to wiem. Nie uważam Assada za idealnego ale zgadzam się mniej więcej z tym co @RuskiAgent1917 napisał. Za to ty powtarzasz brednie z zachodniej propagandy. Dzielna opozycja a nie terroryści, Putin kłamie i tylko wali w powstańców, cywili i szpitale.
  • Odpowiedz