Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki i Mirabelki z #zwiazki. Mam następujący problem, spotykałem się z dziewczyną przez ostatnie trzy miesiące. Wszystko było fajnie, ale bez #seksy bo #dziewica. Dziewczyna mocno ogarnięta jak na 20 lvl (studiuje prawo i ma jakieś tam pojęcie o świecie). Wczoraj napisała mi, że lepiej będzie jak nie będziemy się już spotykać. Nic nie odpowiedziałem na to. Dzieli nas 200km i myślę, że to jest przyczyną. Nie chcę też jakoś kończyć tej znajomości jak cwel i robić jakiś awantur czy coś (zamówienie zlewów ewidentnie odpada), bo to był naprawdę fajny czas. Myślałem, że ogarniam #logikarozowychpaskow ale jednak nie. Mam zamiar zawalczyć jeszcze o jej względy. Pytanie, czy miał ktoś podobne przykre doświadczenia? Nie pierwszy raz dziewczyna, ale pierwszy raz tak się z kimś dogadywałem. Chodzenie po klubach niby jest fajne, ale robiąc to od liceum co weekend to się nudzi i człowiek potrzebuje kogoś bliższego.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 5