Wpis z mikrobloga

@pmache: 1. Za 20 dolarów dostajesz WoW Token, który możesz sprzedać w Action House za ileś-tam złota (więcej info - tutaj).
2. Jest kilka sposobów na farmienie złota, ale pewnie i tak ktoś zaraz wyskoczy z Herbalismem i Miningiem i sprzedawaniem tego w AH, bo to póki co najbardziej opłacalne.
3. A co niby jest zepsute w Hunterze i której specjalizacji? Gram Marksmanem i obrażenia jakie zadaje są
  • Odpowiedz
@pmache: Tego niestety nie wiem, zresztą ja nawet nie sprzedaję w AH tego, co zebrałem, bo nie mogę (oczywiście tylko i wyłącznie dlatego, że ktoś zasrał pojedynczymi sztukami wszystko, a jak ktoś chce sprzedawać po 5/10 sztuk to i tak nie widać tego, więc nici z "interesu"), ale póki dodatek jest jeszcze świeży, to wszystko co zbierzesz i sprzedasz w AH się opłaci, bo jest jeszcze napływ nowych graczy/altów, którzy
  • Odpowiedz
@Seif: @pmache: Też gram hunterem, to się wypowiem.

Survival mnie odrzuca, mimo że lubię melee. Nie grałem nim za dużo, ale zauważyłem, że zbyt wiele rzeczy jest w stanie popsuć Ci życie. Póki klepiesz pojedynczy cel, który się nie rusza, to wszystko jest w porządku, ale jak tracisz go na moment, to dostajesz mocno po d. Kilkanaście/dziesiąt sekund szykujesz się na burst, który może nie wyjść.

BM jest dla mnie po prostu nudny. Nigdy go nie lubiłem i wiele w tej kwestii
  • Odpowiedz
@Pedro7: a jak z drzewkiem? Grałem tylko w wotlk, głównie na privach i widze ze z drzewkiem nienajlepiej. Mam lv 15 teraz i jako pierwszy skill postawiłem na lone wolf. Nie wiem czy słusznie. Jako profesje - tą z wotlk, czyli skinning a jewelcrafting mialem wlaczoną na start (i nie pamiętam jak się ją usuwało...)

Tez mnie to troche wnerwia ze mam jakis focus zamiast many + Non stop full
  • Odpowiedz
@pmache: Są dwa talenty, które koniecznie musisz mieć jako MM - Patient Sniper i Sidewinders, koniecznie razem. Mocno zmieniają sposób w jaki się gra, więc od 100 szykuj się na właściwie nowy spec. :)

Na 15 rzeczywiście najlepszy jest Lone Wolf, ale reszta nie jest aż tak daleko, więc jak baardzo lubisz mieć peta i nie jesteś min maxerem, to przeżyjesz.

Na 30 Lock and Load lub Black Arrow, zależnie od preferencji. Do questów bardziej Ci się przyda Black Arrow, ja osobiście wolę Lock and
  • Odpowiedz
@Pedro7: Takie pytanie mam, bo w sumie nie ogarniam Sidewinders - jak i czemu tego powinno się używać? Zamiast tego wolę używać Piercing Shot, bo (jak napisałem wyżej) po prostu nie ogarniam dlaczego to wygląda tak, że nie mam w ogóle spamu spellami, tylko muszę czekać ponad 10 sekund na odświeżenie. No chyba że coś źle robię.
  • Odpowiedz
@Seif: Najlepiej to jest wytłumaczone tu. Krótka wersja - używasz tego głównie w dwóch przypadkach:
1. Jak masz buff Marking Targets, który sprawi, że Twój następny Sidewinders zostawi na trafionych celach Hunter's Mark, który pozwala Ci użyć Marked Shot, a Vulnerable na Twoim celu nie ma, lub ma <2 sekundy do końca.
2. Jak nie masz buffa, to używasz to kiedy Ci się zbiorą 2 stacki Sidewinders, żeby nie marnować.

Poza tym spędzasz czas używając Aimed Shot i Marked Shot. Marked Shot używasz głównie żeby przedłużyć sobie Vulnerable na swoim celu/celach. Najlepiej użyć tego jak Twój cel jeszcze ma na sobie Vulnerable, nie mniej niż sekundę do końca. Aimed jak masz na swoim celu Vulnerable i nie musisz akurat robić niczego innego. Ew. jak nie masz totalnie nic do roboty i zbliżasz się do
  • Odpowiedz