Wpis z mikrobloga

Na fali zainteresowania kontuzja Arkadiusza Milika przypomniało mi sie ze jest sportowiec którego los pokarał dużo gorszym zdrowiem. Mistrz Świata F1 Michael Schumacher leży gdzieś teraz przykuty do łóżka a najnowsze doniesienia o jego stanie zdrowia nie są najlepsze.. Plusujcie trochę Schummiego na zdrowie! #sport #formula1
Pobierz FLOLPROBA - Na fali zainteresowania kontuzja Arkadiusza Milika przypomniało mi sie ze...
źródło: comment_vZTLyepkyTq8mDUwfz6HHVGb5b20BDpx.jpg
  • 12
@FLOLPROBA: facet który od 2010r. zaczął się powoli staczać, jako sportowiec, by potem #!$%@?ć sobie życie przez taki niewinnie wyglądający upadek.

Schumacher był/jest tak bogaty że kupił sobie swego czasu wyspę, a mimo tak bajecznych pieniędzy jakich się dorobił od 3 lat nie da się go wyciągnąć z tego stanu, to tylko pokazuje że piniondze to nie wszystko.
@FLOLPROBA: Jak skończyło się śledztwo ws. tego wypadku? Schumi przyszalał czy trasa była źle oznaczona? Z tego co pamiętam to była mowa że to przez kamerkę na kasku. Uderzył w ziemię kamerką i kask nie wytrzymał. Wyjaśniono przebieg tego wypadku?
@Gieekaa: coś chyba było że uchwyt od kamerki był nie taki jak być powinien i to osłabiło kask w tym miejscu. Tak na prawde to mało ważne bo to już mu zdrowia i pewnie życia nie wróci
@kubson93: @ButelkaBezKaucji: @Gieekaa: Trasa nie była źle oznaczona, to stało się poza trasą narciarską (chociaż niedaleko od niej, w żadnym ekstremalnym terenie). Z tego, co mi wiadomo, to upadając, uderzył głową w kamień, akurat w miejscu, gdzie był uchwyt od kamerki, a ten zadziałał trochę jak gwóźdź, rozbijając kask. Miał dużego pecha po prostu, nie sądzę, żeby sytuacja kwalifikowała się na jakieś oskarżenia względem GoPro czy kogokolwiek innego.