Wpis z mikrobloga

Cały ten hejt na #mafia3 to chyba tylko zasługa #pcmasterrace i beznadziejnego portu na blaszaki?

Zastanawiam się nad kupnem na #ps4

Z tego co widzę to klimat, fabuła wymiatają i nawet Lincoln jest dużo ciekawszy od Vito, chociaż to hurr durr m----n
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kiedys_Mialem_Fejm: nie tylko, na Metacritic zarówno po stronie użytkowników jak i krytyków bez rewelacji jeżeli chodzi o wersję na PS4.

Mafia III lacks seriousness to become a boss in the open-world action game genre. It sure has a very interesting setting and its scenario is efficient, thanks to some amazing cut scenes. But it just doesn't feel like it's a finished game in terms of visuals, and its mechanics tend
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm: szybko bedzie na promocjach niestety, Mafia 3 co najgorsze cofa sie w kwestii fizyki czy dzialania swiata gry dalej niz Mafia 1 - brakuje smaczkow, sterylnosc swiata az bije po oczach i widac ze czas gonil.
  • Odpowiedz
@Michuy: Co? xD

Na konsolę większość gier chodzi stabilnie, a kiepska optymalizacja to rzadkość. "Konsolowcy" nie przejmują się klatkami bo to mało ważna kwestia i chodzi o to, żeby gra była dobra. Wina marketingu, że wszędzie teraz wciska się te klatki i rozdzielczość. Nie obchodzi mnie to gra ma być dobra i dopracowana fabularnie i pod względem mechaniki.
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm: To spróbuj pograć w Overwatcha na 30fpsach. Najlepiej Tracer albo Widowmaker. Potem powiedz, że klatki to malo ważna kwestia.

Nawet w Wiedźminie 3, ktory w sumie wolną grą jest, można odczuć dyskomfort jak masz 70fps i nagle ci spada do ~30-40, bo wilki z Hairworksami.
  • Odpowiedz
@Xerlathoatl: Nie mam czasu na gierki typu overwatch. Siadam sobie do konsoli strzelam do niemiaszków przez godzinę i wyłączam. Nie obchodzą mnie technikalia bo po prostu nie mam na nie czasu i ochoty. Granie ma mi sprawiać przyjemność i traktuje to jako formę odpoczynku. Jakbym miał jeszcze bóldupić w internecie bo ma za mało fpsów to bym chyba psychicznie się wykończył xD Taki Bloodborne czasami ma chyba 15 klatek, a
  • Odpowiedz
@nofink: Wiem, że chodzi w 60fps. Dlatego właśnie daję coś, gdzie konsolowiec ma wymierne porównanie - @Kiedys_Mialem_Fejm napisał ""Konsolowcy" nie przejmują się klatkami bo to mało ważna kwestia". Podałem kontrprzykład, który tymi 60fps na konsoli jest dodatkowo podkreslony.

@Kiedys_Mialem_Fejm: No spoko. To nie mów, że "to mało wazna kwestia". Mów, że tobie na nich nie zależy - bo to zupełnie co innego, i znam ludzi którzy nawet
  • Odpowiedz
@Xerlathoatl ludzie grający na konsoli serio mają w dupie to ile klatek gra wyciąga. poprostu grają w gry. Mają w dupie opcje graficzne itd. I ja się zgadzam że patrząc całościowo na gry konsolowcy mają to w dupie :)
  • Odpowiedz
@nofink: No i jak to się ma do tego, że "Wina marketingu, że wszędzie teraz wciska się te klatki i rozdzielczość"? Bo jak wam nie przeszkadza niższa płynnośc, to czemu n-----------e na ludzi, którym z tym niewygodnie i którzy oczekują produktu dobrego jakościowo?
  • Odpowiedz