Wpis z mikrobloga

#pasta

[#!$%@? tagi za pierwszym razem] Miałem nie pisać kilka dni, ale widzę że przygoda z hemoroidem się spodobała, to #!$%@?ę coś jeszcze, niech Mirki poczytają. Nie wiem, czy o tym już coś było w tym temacie, czy nie, ja nie widziałem. Brodę sobie #!$%@?łem. No musiałem, po 15 latach bo już nie mogłem znieść tych #!$%@? brodozjebów i brodozjebek robiących z faktu posiadania atawistycznych kłaków na ryjcu jakąś #!$%@?ą filozofię życia. #!$%@?ą ci tacy na WYSPECJALIZOWANYCH FORACH POSIADACZY I FANÓW ZAROSTU o właściwych sposobach pielęgnacji, technikach masażu i metodach strzyżenia. Ma taka #!$%@? 3 włosy na krzyż na pysku i uważa, że jest to jakiś, #!$%@? symbol męskości. Nie to, żeby upolował dzika nabijając go na swoją dzidę i ociekającego krwią zaniósł (nadal balansując truchło na #!$%@?) swojej loszce i ich gówniakom o ile w ogóle ma loszkę. Nie, kyrwełe, uważa, że to co czyni go mężczyzną to ten #!$%@? paseczek łoniaków na mordzie. Wiesz co muszą robić gnoje z plemienia Satere-Mawe z Brazylii żeby zostać Mężczyznami? Wkładają łapę do rękawicy pełnej #!$%@? MRÓWEK POCISKÓW, których jedno ugryzienie #!$%@? przez 24 godziny bardziej niż postrzał z broni palnej. W rękawicy jest tych mrówek od #!$%@? i każda #!$%@? gówniaka kilkadziesiąt razy w ciągu 10 minut. I TO GO NIE CZYNI MĘŻCZYZNĄ CHOCIAŻ MA POTEM SPARALIŻOWANĄ PRZEZ TYDZIEŃ ŁAPĘ, DRGAWKI, A BÓL JEST RÓWNY TYSIĄCOWI PORODÓW NA RAZ. NIE, ON TO MUSI ZROBIĆ DWADZIEŚCIA RAZY. I wtedy staje się MĘŻCZYZNĄ. I teraz powiedz mi o, #!$%@?, jak to się ma do twojej krótkotrwałej wysypki w miejscu hodowania zarostu i męczących wycieczek do paczkomatu po przesyłkę z barbersklepu z najnowszym olejkiem do brody Kapitan Facet o zapachu drzewa sandałowego i wetyweru z lekka nutką cytrusów? Ty byś, #!$%@?, płakał jakby cię #!$%@?ła mrówka rudnica, a co dopiero największy #!$%@? pośród owadziego rodu. W ogóle to jest jakaś paranoja. Nasi pradziadkowie nosili brodziszcza rozmiaru, #!$%@?, stołu, wąsiska długie jak #!$%@? tapira i jakoś nie robili z tego filozofii życia. Nie istniał też miliard firm produkujących szczotki z włosia jaka zwyczajnego, pędzelki z futerka mrówkojada wielkiego i grzebyki z pancernika dziewięciopaskowego. W dodatku oddzielne do sierści na łbie i oddzielne do okrywy na ryju. A kosmetyki? Wosk do wąsów medium hold z prawdziwego wosku pszczelego i wywaru z owcy - lanoliny, kontrowanej olejkiem migdałowym z aromatem tytoniu i limonki. Do tego wyżej wymieniony olej do brody i mydło oliwkowe z Aleppo do delikatnej skóry. #!$%@?, dziadek ci się w grobie przewraca, bo pindrzysz się przed lustrem codziennie dłużej niż twoja babcia w dniu ślubu. I te laseczki, które mają kisiel w gaciach bo ich Sebix już nie jest Sebixem tylko poważnym Menem, bo zapuścił sobie bobra pod nosem. Myślisz, cipo, że jak nadejdzie zombie apokalipsa to on cię obroni? Weźmie w silne ramiona i zabierze od mózgojadów po drodze #!$%@?ąc własnoręcznie martwiakom łby? Nope. Będzie srał pod siebie czy mu się przypadkiem kołtun nie zrobi. Z siekierą pozował do zdjęcia na instagrama co najwyżej, więc drewna ci w lesie nie narąbie. A najostrzejsze narzędzie jakie widział to pseudobrzytwa u barbera jak mu robili fejda na policzkach i cięli do linii kości policzkowej. A pseudobrzytwa bo, #!$%@? prawo nie pozwala na prawdziwą więc barberzy wciskają jakieś połamane żyletki w uchwyty i szurają po ryju jakby to miało z jakiegoś wszarza uczynić dżentelmena. I tak mamy, #!$%@?, kompletnie niegotowych na walkę w zwarciu #!$%@? za to brody mają, #!$%@? jak pawie dupska. Ciekawe czy ewolucja już myśli, jakby tu #!$%@?ć nowe mięśnie na ryju służące do rozwijania i zwijania brody jak pawiego wachlarza. A zombiaki tylko czekają, nie myśl, że nie. #!$%@?ą cię cipo razem z bucikami i ajfonem a potem #!$%@?ą twojego mena, z tym, że po nim trochę pokaszlą, jak koty po myciu się językiem, bo będą mieć w #!$%@? włosów w gardle. Ogarnijcie się póki jeszcze jest czas, wróg u bram, a wy stoicie przed lustrem sprawdzając symetrię brody i precyzję podwinięcia wąsa. Tak tej wojny nie wygramy. Tyle w temacie, bo mnie ryj swędzi po goleniu.
  • 2
  • Odpowiedz