Wpis z mikrobloga

Kamień dekoracyjny, czyli współczesna boazeria. Kolejny dowód bezguścia Polaków. Nawalą go wszędzie, bo musi być na "bogato". Wewnątrz i na zewnątrz, żeby sąsiedzi widzieli jakie bogactwo. I pół biedy jak robią to w środku swojego mieszkania - wolność Tomku w swoim domku. Ostatnio widziałem hit: Janusz ułożył brzydki pseudokamienień wokół drzwi wejściowych do mieszkania w bloku. Dziwie się, że wspólnota/spółdzielnia takie coś toleruje.
#polakicebulaki #polskiedomy #architektura #polakibiedakicebulaki
l.....e - Kamień dekoracyjny, czyli współczesna boazeria. Kolejny dowód bezguścia Pol...

źródło: comment_kc4XtnWSPdMqVjoYjOjOr1jz1YBhTI91.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@letitbe: mi się te kamienie na twoim zdjęciu ani się podobają, ani nie rzygłem. Ale to prawda, że Polacy nawalają tego kamienia czasami za dużo. Daj zdjęcie wejścia od tego Janusza.
  • Odpowiedz
@letitbe to truizm, ale każdy ma swój gust :)
Warto też pamiętać, że korzystając z kamienia dekoracyjnego lub płytek cegłopodobnych również można uzyskać surowy, minimalistyczny styl (od góry na fotce: Parma z fugą (gipsowa), Cairo (gipsowe), Boston (betonowy) :) czy też jednak ocieplić wnętrza (pod Bostonem jest kolejno Timber (betonowy) i Pure z Wood Collection (z naturalnego drewna)) co może się spodobać np. @consummatumest :)
STEGU - @letitbe to truizm, ale każdy ma swój gust :)
Warto też pamiętać, że korzyst...

źródło: comment_iyj1bFKla1rdJ8AkLkSWIJNjdrWFAWOb.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@letitbe: Zawsze znajdzie się jakiś malkontent, któremu nie podoba się, jak inni dekorują sobie dom. Mnie taki kamień się podoba, lubię naturalne motywy w mieszkaniu (jestem geologiem, to takie zboczenie zawodowe). Na załączonym zdjęciu wygląda kiepsko, ale można to zrobić z gustem. Do boazerii zresztą też nic nie mam, poza sentymentem. W domu bym sobie takiej nie położyła, ale nie wstrząsa mnie śmiech na jej widok - ot, kiedyś wszyscy
  • Odpowiedz