Wpis z mikrobloga

@pr0rock: sa fikcyjne. seba spod bloku nie odblokuje, ale wystarczy umiejetnosc wpisywaia odpowiednich fraz w google i nie ma problemu. dochodzi do tego masa bugow i duza podatnosc na nawet stare luki.
@PaulStone: kojarze ten telefon z bg. no z romami robionymi przez takie firmy to nic dziwnego, ze gps poprawnie nie dziala. m3 note nie uzywalem, ale mam pod reka m1 note. nawigacja i tracking dzialaja na nim idealnie. mtk nie jest najlepsze, ale do normalnego uzytkowania w zupelnosci wystarczy.
@pr0rock: nie zamierzam nikomu ulatwiac sprawy przy kradziezy telefonu. wyslalem moje odkrycia do xiaomi juz jakis czas temu i nawet nie otrzymalem wiadomosci zwrotnej. od czasow mi2 maja kilka niezalatanych bledow, ktore byly juz opisywane na forum publicznym.
@cebula_online
@czajnapl zacząłem sie teraz zastanawiac nad mi4c, wiem za ma troche gorsza baterie, brak czytnika linii papilarnych ale czy ten czytnik jest az tak niezbędny do zycia... No i kiedys czytałem ze serie redmi to budzetowki a serie mi sa lepsze, prawda to? Mi4c mozna za 480 zl z ominięciem vatu kupic
@Re-volt: no dobrze Mr Hacker ( ͡° ͜ʖ ͡°) prawie mnie przekonałeś. Teraz mogę z czystym sumieniem zaznaczyć sobie, żeby na przyszłość nie zwracać uwagi na twoje #!$%@? :)
@pr0rock: Oczywiscie bo bede opisywal caly proces na wykopie, a pozniej ktos mirkowi ukradnie xiaomi i zgodnie z moja instrukcja odblokuje jego telefon i wyekstraktuje dane. Fuck logic.
@Re-volt: No to wkońcu metoda jest publiczna czy z podziemia haxorskiego? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale dzięki, że się o nas tak troszczysz. Ze spokojem będę teraz trzymał swoje kieszonkowe na koncie jeśli wiem, że tylko ty możesz się dobrać do mojego telefonu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Re-volt: > a co dokladnie bedziesz na tym telefonie robil.

dzwonił, przeglądał net, czytał pdf, youtube, czasem jakaś gierka może.
Jak masz coś lepszego to wal, bo sam nie znalazłem a nie jestem przekonany do xiaomi, odstrasza mnie trochę zabawa z wgrywaniem tych romów itd
@Doman_60: Jezeli chcesz tani i niezawodny telefon to ja celowalbym tylko w meizu m3 note. flymeos to jedna z najlepszych nakladek pod wzgledem optymalizacji i oficjalne updatey sa przez dlugi czas. Meizu dosc dobrze dba o starsze modele. M3 note byl ostatnio na geekbuying za 130$.
@Doman_60 daj spokój. 14 latek zmieni Rom.. Ja z ibuygou zamówiłem i miałem International... Wgrałem betę bo chciałem mieć Antka 6. Znaczących różnic w sumie brak.