Wpis z mikrobloga

Poodkrecalem, nic nie zmieniło. O ile się nie mylę to niektóre noże mają tak że mają dwie podkładki na jednej stronie a na drugiej nic. Może i tu tak bylo, nie pamiętam jak go pierwszy raz rozkrecalem
@RocMarciano próbowałem każdego możliwego dokręcania każdej śruby, nic to nie dało. Myślałem że sam linerlock był zbyt mocno wygięty ale jak go poluznilem to było jeszcze gorzej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
kurczaki, jak już byłą ingerencja w fabryczne wygięcie liner locka to może być ciężko, ale nie poddawaj się, poczytaj może coś na zagranicznych forach, wszak rat w pewnym momencie był najpopularniejszym nożem konsumenckiej klasy w usa, na pewno jakiś hamburger miał już podobny przypadek
@RocMarciano nóż był kupowany w militaria.pl którzy już raz mnie zrobili w wałek przy zakupach u nich. Kupiłem crkt m21-04 i zamiast dziurek na klips po obu stronach na obu końcach miałem tylko po prawej z tip up'em. Mam wrażenie że polecieli w benis z podkładkami i liner teraz naciska za mocno na ostrze i dlatego tak jest. Musze chyba z tym żyć i szukać podkładek w sumie nic mi to nie
@ZlewBojowy: Czy ty właśnie zasugerowałeś, że sklep ma jakikolwiek wpływ na konstrukcję noża? XD

Złóż nóż poprawnie wg. instrukcji w internecie, znajdź na YT lub jakimś forum. Położenie ostrza względem linersów regulujesz głównie śrubą osi.
@Mikunda Nie. Zasugerowałem że ich sprzęt może nie pochodzić z oryginalnego źródła cumplu. A co do ustawiania ostrza względem linerow już pisałem że próbowałem i nic to nie zmienia.