Wpis z mikrobloga

@PIGMALION: co daje wejście optyczne? Co daje nowsza karta sieciowa? Czy przepustowość starej jest niewystarczająca?

@xerxes931: różnica w cenie żadna praktycznie, chce wybrać lepszą ( 4 vs 4 Slim), natomiast nie wiem czy w ogóle warto nad Pro się zastanawiać... 4K TV nie mam.
@kuta_senator: Nie potrzebujesz telewizora 4K do Ps4 PRO.

nie wiem czy w ogóle warto nad Pro się zastanawiać..


@kuta_senator: nie ma się co zastanawiać, tylko olać starego rupiecia(który prawdopodobnie zostanie skasowany do 2018 roku) i czekać na Ps4 PRO

Nie musisz mieć telewizora 4K. W FHD będziesz mieć lepszą grafiką i większą liczbę klatek niż rwące "movie experience" 20 klatek na sekundę niż na zwykłej biedawersji Ps4.

Sony prawdopodobnie do
W żadnej z moich gier framerate nie schodził poniżej 25kl/s


@KacperKingPL: Czym sprawdzałeś? Fraps? Grałem w Fallout i momentami cięło w takim stopniu, że nie wiem czy 7 klatek było. No ale mułwi ekspirjens for the dumb console players

Ciekawe dywagacje


@KacperKingPL: Sony. Za każdym razem #!$%@? razem. Ostatnio wrzeszczeli, że Ps4 PRO nie wyjdzie na 100% w tym ani w następnym roku xDDD
zwykła przestanie mieć wsparcie w 2018 to pro także


@nofink: Nie. Ponieważ: http://www.wykop.pl/wpis/19856567/#comment-70834335

- procesor podkręcony do 2,1 GHz w stosunku do 1,6 w starej,

- taktowanie 1700 MHz i przepustowość pamięci 218 GB/s w stosunku do 1375 MHz 176 GB/s no i


- układ graficzny ma 36 bloków z podniesionym taktowaniem do 911 MHz zamiast 18 bloków i 800 MHz oraz dysponuje wydajnością 4,2 TFLOPS w porównaniu do 1,8 TFLOPS.
@nofink: Zazwyczaj takty coś tam dają, dlatego amd tak wysoko kręci ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dodać do tego szybszą pamięć i dwa razy mocniejszy układ graficzny i elo. Na PRO będą wychodzić gierki a starego rupiecia oleją tak jak vitę.
@RzecznikWykopu: No i co z tego że jest podkręcony procek jak to ten sam gówno procesor z mikrofali.Podbili grafikę aby choć w małym stopniu było to 4k i na półki, a gawiedź kupuje.

na PRO będą ekskluzywy a na starego rupiecia będą wychodzić ping pongi i inne syfy - tak jak teraz na vitę

Na PRO będą wychodzić gierki a starego rupiecia oleją tak jak vitę.


@RzecznikWykopu: Chyba ci się
@nofink: @KacperKingPL: przecież to samo napisałem w linku, że to guwno ( ͡° ͜ʖ ͡°)

tak jak #!$%@? z Ps4 i Ps4 PRO. Spokojnie będą wydawać ekskluzywne tytuły i nie będą się przejmować grupką malkontentów, którzy chcieli by grać na starym gracie w topowe tytuły w 15 klatkach na sekundę z kiepską grafiką.

Także żadnych eksów nie będzie.


@KacperKingPL: już są zapowiedziane. VR. Tak, że