Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
No elo, #przegryw here. Ostatnio spotykałem się z jedną loszką (24 lvl, tak jak ja). Temat zszedł na byłe związki. Ja zgodnie z prawdą powiedziałem, że #tfwnogf here. Po tym spotkaniu loszka zaczęła ochładzać kontakt. Czy dobrze rozkminiam, to przez to że nie miałem nigdy nikogo? Bo spytałem się o to najlepszego kumpla, a ten mnie opieprzył że nigdy nie wolno się przyznawać do tego że nie miałem dziewczyny i nie ruchałem.
#logikarozowychpaskow #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 43
  • Odpowiedz
@RobotKuchenny9000:

@AnonimoweMirkoWyznania: jesteś w takim wieku że powinieneś już coś z tym zrobić.

Do burdelu miałby iść? No nie przesadzaj.

@johny-kalesonny:

powiedz, że byłeś ideologicznym katolikiem

Jaka taktyka :D Jednak prawdziwe związki buduje się na kłamstwie i manipulacji a nie #!$%@? na kwiatach i czekoladkach. #pdk

@Kementari:

A ja uważam, że to super :)

O ile jest ten sam poziom doświadczenia to spoko, ale jeśli nie to głupio
  • Odpowiedz
@MasterSoundBlaster: Zapewne. Piszę co sama uważam :) Ja zawsze chciałam być dla kogoś jedyna i żeby ktoś był jedyny dla mnie i z takim nastawieniem szłam przez życie. Myślę, że jeśli ktoś zmienia partnerów jak rękawiczki to raczej nie ma takiego podejścia jak mam ja, bo to przeczy sobie samo przez się.
  • Odpowiedz