Wpis z mikrobloga

Już końcówka... Nadal nie znalazłem fajnej blachy na front, wentylatory i LEDy na różnych wysokościach, zasilacz dalej nie przełożony, panel przedni jeszcze nie zamontowany (stąd niepoukładane kable po lewej stronie)... Ale i tak jestem już zadowolony i dumny, więc #chwalesie. Trochę #piekloperfekcjonistow bo te parę rzeczy mnie boli i będę nad tym dalej pracował, ale obiecałem, że pokażę ciąg dalszy - to pokazuję. Więcej zdjęć w komentarzach ;)

A, no i jak przystało na #pcmasterrace, specsy:
Intel i5 4590K
MSI Z97 Gaming 3
Gigabyte G1 Gaming GTX 1070
Sandisk SSD Plus 250GB
2x DDR3 GoodRam 8GB
NZXT Hue+ i jeden normalny pasek LEDowy
3x BenQ GL2460
Razer BlackWidow 2014 Tournament Edition Stealth
SteelSeries Rival 300

#pokazbiurko #diy
Scalp994 - Już końcówka... Nadal nie znalazłem fajnej blachy na front, wentylatory i ...

źródło: comment_WFn6JyE968e3l6qemCh0s539YO6503Xe.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@rybak17: BenQ GL2460, na matrycy TN - miałem już jeden taki bo potrzebuję małego czasu reakcji do grania w LoLa, dokupiłem później dwa kolejne. Fun fact: oryginalnie dałem za niego 1300zł, teraz przygarnąłem dwa po 450 :P
LEDy przyklejone 5 minut temu, możliwe, że będę coś jeszcze w nich zmieniał. Do tych za monitorami mam pilota, te wewnątrz komputera są sterowane bezpośrednio z programu NZXT CAM z poziomu pulpitu. Mają
  • Odpowiedz
@WhyCry: Nie aż tak, jest jeszcze sporo dystansu. Niestety ale wentylatory sporo ważą, próbowałem ją już dokręcić śrubą przy portach wyjściowych, ale nic to nie zmienia. Nic jej się raczej nie stanie, w zwyczajnej obudowie wyglądała podobnie.
  • Odpowiedz
@Scalp994: No wlasnie ta karta jakos dziwnie przekrzywiona jest.
Ledy tez bym dal wyzej.
A o co chodzi z tymi wiatrakami po lewej stronie? Czemu jeden jest na wydmuch a drugi na zasys? W tym momencie masz 3 wentylatory zasysajace powietrze do obudowy i tylko jeden wyprowadzajacy powietrze poza obudowe (do tego dosc niefortunnie polozony bo obok zasysajacego).
Mozesz zrobic fotke tej calej skrzynki tylko przy zapalonym swietle?

  • Odpowiedz
@Scalp994: Fajnie to wygląda, lubię takie kombinacje, mimo że monitorów TN i lola nie lubię :D

Co do monitorów fajnie było by je na czymś powiesić.
Grafika słabo się trzyma. Wzmocnił bym ją czymś.
  • Odpowiedz