Wpis z mikrobloga

@KaznodziejaNowejEry: Na Reymonta powstaje wielki blokowiec. Ogólnie przesadza się z tym jak straszna to okolica, mieszkałem 2 lata obok elektrociepłowni i największym moim zmartwieniem był smog w zimie (z pobliskich kamienic, elektrociepłownia wydziela jedynie parę wodną).

A co do ZUSu ostatnio miałem ze dwie wizyty i muszę przyznać że panie bardzo miłe a kolejki nie uświadczyłem (przynajmniej tej w klasycznym wydaniu) tylko bilet i czekanie kilka minut.
  • Odpowiedz
@raphau: byle jak najdalej od V i VII etapu budowy, a no i jak ktos nie toleruje odmiennego koloru skory to też z dala od Zity, bo tam Hindusi maja cale pietro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KaznodziejaNowejEry: ogólnie ostatnio, jak tamtędy jechałem, to się cieszyłem, że w końcu część baraków zniknęła i będzie mieszkaniówka.
Prawda jest taka, że większość osiedli jest grodzona, z knajpy w nocy wrócisz taksówką, więc cokolwiek by nie pisać o Kleczkowie, to raczej jest bezpieczny, tylko więzienie raczej samo w sobie odrzuca, jak i też areszt śledczy w centrum miasta. Sam bym tam nie chciał mieszkać.
  • Odpowiedz
@KaznodziejaNowejEry: znajomy ktory pracuje w elektrocieplowni mowil, ze wspolczuje wszystkim ktorzy kupia te mieszkania realizowane obecnie przy kanale.
Nie chodzi o smog i wyziewy z komina ec (ktorych tak naprawde nie ma). Chodzi o pyl weglowy, ktory ladnie z wiatrem wedruje w momencie gdy nowy transport trafia na halde. Masz jakies 300-400m od tego miejsca zaznaczone na twojej mapce.

A z drugiej manki masz ulice po ktorej ciskaja tramwaje i
PurpleHaze - @KaznodziejaNowejEry: znajomy ktory pracuje w elektrocieplowni mowil, ze...

źródło: comment_tbnSfRVvAW8uemHfT9KGfOIVTm38BIPe.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@KaznodziejaNowejEry @PurpleHaze : Moim zdaniem problem z Kleczkowem jest trochę inny niż większość pisze. Może psychiatryk i zakłąd karny to nienajfajniejsze sąsiedztwo, ale generalnie to nie wpływa na bezpieczeństwo - jakoś nie przwiduję masowej ucieczki w najbliższym czasie. Sama dzielnica w bezpieczeństiwe moze nie przoduje, ale wiadomo że to nie willowy zakątek na Krzykach. EC też można przeżyć.

Problemem jest to że Kleczków jest fatalny urbanistycznie - jak popatrzysz na
  • Odpowiedz