Wpis z mikrobloga

@L3stko: #!$%@?! Telewizja która uważa że ma kompetencje żeby komentować najważniejsze sprawy w kraju i na świecie, ciesząca się wielką oglądalnością, nawet nie potrafi zrobić rzetelnego artykułu o bobrach. Gumience tak samo leży w centrum miasta, jak Szczecin w centrum Polski.
@L3stko @Sofa: Spróbowałem tego zawodu i ta cała branża to jakaś tragedia. Poza lansem na "jestem dziennikarzem", "pracuję w telewizji", "otrzymuję zaproszenia na premiery teatralne/filmowe" nie ma nic do zaoferowania. Żyją z tego jak ludzie tylko nieliczni, czołowi i znani. Cała reszta jedzie na śmieciówkach, często zarabia poniżej minimalnej, a i tak sąsiad powie, że wykonujesz prestiżowy zawód i pewnie srasz kasą. Do tego dyspozycyjność na 100 procent, praca często po
@L3stko: jakie to prawdziwe... Kiedyś trochę bawiłam się w dziennikarstwo prasowe i na początku mojej "kariery" w lokalnej gazecie zostałam oddelegowana do sprawdzania czystości w toaletach miejskich marketów, żeby napisać o tym artykuł. Musiałam dzwonić do rzecznika prasowego Kauflanda, żeby zapytać o przyczynę braku papieru toaletowego i brudne sedesy ()