Wpis z mikrobloga

#microsoft #windows #windows10 #cad #autocad #1607 #autodesk
Miraski zainstalował się update do Windows 10 1607. No i jest problem bo po odpaleniu AutoCAD-a LT 2014 program rusza, ładuje sobie wszystko, ale gdy wyświetla okno to jebudu i okno się zamyka. Bez wyświetlania błędu Po prostu okno się zamyka (proces też znika z menadżera)Przeinstalowałem sterowniki od karty graficznej, przywracałem system i nic. Ktoś ma może jakiś pomysł?
  • 9
@gorfobrut: powrót do poprzedniej kompilacji:
-trzymasz shift i klikasz uruchom ponownie
-wybierasz rozwiązywanie problemów
-powrót do poprzedniej kompilacji

Ewentualnie możesz jeszcze spróbować klasycznie przywrócić system do stanu sprzed instalacji aktualizacji.
Ostatnia aktualizacja o mało nie #!$%@?ła w mojej firmie grafikowi komputera, półtorej godziny walczyłem z tym gównem.
I to tylko utwierdza mnie w przekonaniu że win10 to rak.
@mulan84: dzis wlaczalem acada lt 2014 i jestem pewny, ze sie wlaczyl. Co wiecej, nie zawiesil sie i nawet moglem sprawdzic co potrzebowalem. Na pokladzie win 10 w najnowszej kompilacji. Acad zainstalowany jeszcze na winie 8.0 przed wszystkimi aktualizacjami.
@skethoo: Zgadza się, ale jeśli coś sie wysypie jak np. tobie teraz i zgłosisz to na support to powiedzą ze nie wspierają tej wersji na win10 i koniec. Jedyną wersję którą oficjalnie wspierają jest 2017, nawet niektóre programy autodesku z 2016 już nie działają na win10.