Wpis z mikrobloga

@vanot: zbyt skomplikowane i raczej mało komu potrzebne, nie spotkałem się w żadnej dobrej aplikacji z tym. Będziesz chyba musiał po prostu częściej zaglądać do lodówki i patrzeć co masz.
@berti: wolę to zautomatyzować, ale dzięki za komentarz

@csmrex: jest druga opcja, napiszę sobie aplikację. To jest na prawdę banalny mechanizm, aż się dziwię, że nikt tego nie rozkminił. To może być bardzo przydatne..
@stara_zocha: znam fitatu i niestety właśnie nie ma tej opcji (nawet współlokator używa). Dziwi mnie brak tego małego feature'u, który może być bardzo przydatny jeśli ktoś regularnie robi zakupy. Można by fajnie dzięki temu uniknąć nadmiernego wydawania pieniędzy na jedzenie. Dzieki za komentarz!
@vanot: spróbuj podzialac na tej aplikacji choc na poczatek. Jak to mowila moja babcia, nie wierz gebie poki nie polozysz na zebie ;)
Swoja droga: badz programista za 15k i stworz wlasna lub ja ulepsz ;) pewnie nie ty jeden szukasz :)
@stara_zocha tzn ja wiem jak działają aplikacje do liczenia kalorii, zależy mi na tym dodatku właśnie. No akurat plusem jest bycie programista w takich przypadkach :)
@bartolinx: Tzn fitatu spełnia połowę moich wymagań. Haha, dobry pomysł Mirku, co by potem się po sądach nie ciagać, gadaj ile chcesz % udziałów ( ͡° ͜ʖ ͡°)