Wpis z mikrobloga

@nutka-instrumentalnews: Nie chodzi o dyktat kobiet, chodzi o ochronę słabszych. Gdy ktoś uważa że morderstwo jest złe oraz uważa że człowiek powstaje od zapłodnienia to aborcja jest oczywistym morderstwem, " Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego ". Wydaje mi się że masz blond włosy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nutka-instrumentalnews: Wiesz, jak się wysterylizuję to tak de facto staje się równa facetowi. Jak chcesz składać zażalenia to do natury i prosić o sztuczne macice. Inne stanowisko wiąże się z konfliktem czyja wolność jest ważniejsza, etyką zachodnią etc. Mam nadzieje że pomogłem.
@Haqim: zobacz np. u braci w wierze.. :-) Izraelskie prawo teoretycznie zakazuje aborcji, za którą grozi kara pozbawienia wolności do pięciu lat. Jednak ustawodawcy mimo oporu rabinów wprowadzili szereg wyjątków. Na przykład kobieta może uśmiercić swoje dziecko wtedy, gdy ciąża jest wynikiem gwałtu lub kazirodztwa albo zagraża życiu. Dziecko można zabić także wówczas, gdy matka skarży się na trudne warunki materialne albo na zagrożenie dla zdrowia psychicznego i dobrego samopoczucia.



Zabieg