Wpis z mikrobloga

@Re-volt: a mam inne ważniejsze pytanie. Ten brak 800mhz. Powiedz mi czy jesteś w stanie stwierdzić czy brak tego 800 jest widoczny? Masz porównanie do innego tel który obsługuje? Mieszkasz w większym mieście czy gdzieś na obrzeżach?
@PaulStone: Wczesniejsze telefony mialem z 800mhz. Nie czuje zadnej roznicy. W wiekszosci miejsc mam wifi, a jak przechodze dane pakietowe to bez problemu z predkoscia :) Czasami uzywam telefonu jako routera dla lapka i dobrze dziala internet. Nie czuje praktycznie zadnej roznicy.
@Re-volt: kurde widzisz, straszą że Miui ramożerne do tego telefon będzie dla młodej dziewczyny czyli fejs, snapchat, messenger I inne apki które na raz też ramu potrzebują. Boję się że mało będzie 2gb. Cebula we mnie mocna ale jednak logika podpowiada żeby na tym nie cebulić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PaulStone ale przecież to nie ma żadnego znaczenia obecnie. I tak trzeba będzie ustawić ubijanie procesów po zgaszeniu ekranu bo bateria będzie inaczej krótko trzymała. Ja przy swoim użytkowaniu nie widzę różnicy więc jakiś różowy tymbardziej nie zobaczy :D