Wpis z mikrobloga

aż tak wam przeszkadza ten baner który wystarczy zamknąć i po sprawie?


@Madio418: Mi przeszkadza podpisanie go jako "Wykop.pl popiera protest". Niech się Białkov z Elfikiem podpisują imieniem i nazwiskiem, a nie społecznością (której nikt o zdanie nie pytał) sobie gębę wycierają. Wypok z założenia był neutralny - nie zajmował stanowiska. teraz to zrobił i do tego zawłaszczył opinię społeczności. Ja jestem oburzony co do zasady - nie celu tego protestu.
@FrasierCrane: Gdyby było napisane "Społeczność/Administracja i użytkownicy wykop.pl popierają..." to bym się z tobą zgodził. Zależy to bardziej od tego w jaki sposób interpretuje się to zdanie. Poza tym "protest oburzonej społeczności" utrudnił przeglądanie tego serwisu normalnym użytkownikom, są lepsze sposoby na wyrażanie swojego oburzenia aby nie przeszkadzać osobom neutralnym.
są lepsze sposoby na wyrażanie swojego oburzenia aby nie przeszkadzać osobom neutralnym.


@Madio418: Jakie? Przecież protesty właśnie to robią - przeszkadzają neutralnym. jak ci manifestacja do Warszawy przyjedzie, to jako neutralny stoisz w wywołanym przez nią korku, klnąc pod nosem. Tak, interpretować można różnie. Ja bym się nie burzył, gdyby było użyte administracja Wypoka, albo wczesniej jakaś sonda wśród użytkowników (bez zielonek ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i
@FrasierCrane:

jak ci manifestacja do Warszawy przyjedzie, to jako neutralny stoisz w wywołanym przez nią korku, klnąc pod nosem


Manifestacja musi zostać zaakceptowana przez władze miasta, jest również dokładnie przedstawiona przez organizatorów(miejsce, trasa) Wszyscy zostają poinformowani o utrudnieniach i jest organizowana tak żeby w jak najmniejszym stopniu utrudniać życie "neutralnym"

Jednak jest to internet, panują tutaj trochę inne zasady, również w tym serwisie. Dlatego szkoda, że ten protest pokazuje poziom społeczności
@Madio418: Mam wrażenie, że jesteś jakiś "zmęczony", skoro jasne argumenty do ciebie nie docierają.
Jak napiszę, że rodzina Madio418 to pedofile i mordercy, to wówczas też użyjesz relatywizmu w postaci słowa - wytrychu "interpretacja"? - przy założeniu, że 500 lat temu, jakiś twój bardzo, bardzo daleki krewny zgwałcił i zamordował dziecko.