Wpis z mikrobloga

Robiłeś orbitę bez SAS? W karierze na początku masz tylko stabilizację lotu. Mi zawsze brakuje paliwa, a nie mogę zbudować większej rakiety, bo nie mam kasy na upgrade budynku :(

@Gruby_Mirek
@Gruby_Mirek nie, ale zaczynasz od małego kompleksu. Wybierasz sobie zadania jakie masz wykonac. Na początek uruchomienie pierwszej rakiety, lot w kosmos, orbitowanie. Zdobywasz przy tym punkty nauki, które wykorzystujesz na rozbudowę drzewka technologicznego. Z czasem odbkokowujesz lepsze części, ulepszasz budynki by pomieścić lepsze rakiety itd
@Gruby_Mirek: @Saitaver: Lądowanie na Mun i Kerbinie ma się do siebie nijak. Kerbin ma atmosferę więc ratujesz się spadochronami. Na Munie nie masz atmosfery więc nawet się nie otworzą. Celuj od razu w Mun i tam testuj lądowanie na silnikach + RCS dla stabilizacji. Aaa i poczytaj o asparagusie. Sporo na tym zyskasz.
@Gruby_Mirek: Tylko się nie zdziw jak solidne palenie silników na Kerbin nie wiele da poczas gdy lekkie odpalenie ich na Mun wypierdzieli Ci statek w kosmos :D (trochę przerysowałem) ( ͡° ͜ʖ ͡°)