Wpis z mikrobloga

@tosyu:
To zalezy ile miejsca potrzebujesz, czy to ma być jedynka dla Ciebie, dwójka, tylko dla Ciebie (większy komfort) czy trójka aby w przyszłości zabrać plecaczka. Na moto czy namiot waży 2kg czy 4kg dużej różnicy nie robi, a te większe sa znacznie praktyczniejsze. Napisz więcej swoich wymagań, oraz budżet.
  • Odpowiedz
@tosyu:
Przeglądam właśnie sklepy internetowe i jednoosobowe namioty znanych mi firm (i jakości) są dużo droższe niż 2-3 osobowe. Przykładowo fjord nansen kosztuje 700zł. A 2-3 osobowy kupisz za 300-500zł.

Jak chcesz coś tak prostego jak na zdjęciu, to kup plandekę trochę linki i za 50zł zbudujesz coś podobnego.
Ale nie będzie to namiot, który ochroni Cie przed 12 godzinnym deszczem i wiatrem, a ciężko będzie jechać z mokrymi ciuchami.
  • Odpowiedz
  • 0
@ZycieJAKsen też to zauważyłem że jednoosobówki są sporo droższe :-

Z tym moto to rzeczywiście, kiepski pomysł.

Ja raczej myślałem jednoosobowy bo założyłem że paczuszka będzie malutka. Teraz mam dwójeczkę ale po złożeniu to wychodzi taka rolka jak karimata
  • Odpowiedz
@tosyu: może trochę przeszkadza, w sensie nie jest to już jeden ruch, ale nie na tyle żeby na to narzekać, chyba że na prawdę robisz krótkie trasy i co chwila coś wyciągasz kufra, jak nie to wystarczyło zawsze siatkę zapiąć o pokrywę kufra, otworzyć (namioty się trochę przesuwały, na tych zdjęciach są dwa na sobie), a po zamknięciu kufra przesunąć je w dobrą stronę, siatkę zapiąć tak jak była i
  • Odpowiedz