Wpis z mikrobloga

@pompastic
Też na dniach będę kupował ultrabooka, ale ze względu na budżet tylko takie powystawowe wchodzą w grę.
Zaletą jest sklep stacjonarny, możesz iść i pooglądać. W progres24 nie byłem, ale się tam wybiorę, bo dają 2 lata gwarancji. Byłem za to w sklepie kupujemy.to również z Bytomia i te laptopy były w bardzo dobrym stanie. Ryski na większości były małe i rzeczywiście nie psuły wyglądu.
Ja chyba zaryzykuję, bo już sama
@pompastic: Koleżanko. Różowy pasek.
Wiesz, jeżeli mówi się o firmie, z którą się toczy "walkę" od roku, to warto o tym poinformować, zawsze jest szansa, że ktoś to zauważy i nie skorzysta z ich oferty. Bez względu na to, kiedy ktoś o to pytał.
@pompastic: Przez 11 miesięcy (od momentu kupna do dziś) laptop spędził w ich serwisie 3 miesiące (ponad 25% czasu), dziś został po raz 4. odesłany. Ciągłe problemy z kartą graficzną lub matrycą. Raz wymienili grafikę,potem werdykt "brudny" (sic!), następnie wymienili matrycę i teraz nie wiem co będzie.
Jedna z opinii w internecie mówi:
"Przestrzegam przed przed zakupami kupiłem u nich laptop , w przeciągu roku był 9 razy zepsuty nie chcą
@Pustulka: to sa refurby ale NIE PO NAPRAWACH, qrwy wysylaja niezbadany sprzet i dopeiro jak ktos zwraca to zaczyanaja "NAPRAWIAC" jhak dlugo tego sam pan buuk nie wie....
@pompastic: Mineły 3 lata a oni dalej oszukują dokładnie tak samo. Właśnie po miesiącu odzyskałem gotówkę, wcześniej dostałem dwa jakiegoś rupiecie zamiast normalnego sprzętu.
@Adasi skumajcie akcje Nie mogąc się do dzwonić napisałem w końcu maila z pytaniem czy są nowe (w końcu kategoria nowe). Po 20 min cena zmieniła się o 150zl więcej. Fajna taktyka. Później napisałem jeszcze aby się nie trudzili bo już nie jestem zainteresowany gdy lecą takie wały.
Otrzymałem odpowiedź : "WItamy w swiecie handlu, ceny sie zmieniaja adekwatnie do cen rynkowych, czasem sa promocje czasem nie Pozdrawiam " Januszerka, nie polecam
@Iryseq: tam się da dodzwonić ale trzeba spamować im któryś numer. Mi sprzedali laptopa w którym było napisane jak byk że jest to sprzęt nowy. Potem się dowiedziałem że sprzęt nowy to nie znaczy nowy tylko jakiś tam. Tak czy inaczej zamierzam ich jeszcze dojechać.
UWAGA!!! Nowe konto Ci sami oszuści ale wszystko pod tym samym nazwiskiem. Kmiecik.
ALAT PRODUCT DEVELOPMENT MANAGEMENT sp. z o.o. ten sam adres co Progres24.pl

Żeby ich znaleźć i ich twory wystarczy na 'znanym portalu aukcyjnym' wrzucić w search Lenovo, miejscowość Bytom.
Unikać jak ognia, podrabiany towar, przechodzony, ślady po usuwaniu naklejek firm do których należał, podczas gdy laptop: Lenovo Thinkpad X1 Carbon 3ciej generacji wystawiony był jako "powystawowy". Laptop z dystrybucji brytyjskiej, klawiatura wymieniona na... chińską podróbkę norweskiej klawiatury. Słowem dramat i kpina z kupującego. Obsługa bardzo sympatyczna, jak przystało na porządnego oszusta.
Unikajcie tego sklepu jak ognia. Wystawiają laptopy na allegro,których nie posiadają i wciskają w zamian jakieś buble. Nie dość, że nie wysłali paczki w terminie, po kilku dniach użerania się z nimi, negatywie i rozpoczęciu dyskusji na allegro zapewnili mnie, że paczkę wysłali jednocześnie dzwoniąc i pisząc w kółko, że mam usunąć komentarz i jak nie dojdzie to będę mogła napisać negatyw ponownie. W tym momencie zniknęły z Allegro ich wszystkie oferty!
Przestrzegam przed zakupami w tej firmie. Już prawie pół roku od zgłoszenia reklamacji, a sytuacja coraz gorsza. Po pierwszej naprawie laptop wrócił w gorszym stanie niż był wysłany. Teraz od 3 tygodni w naprawie i żadnej wiadomości o terminie zwrotu. Telefonu do serwisu brak. Na maile odpowiada chyba automat. Odpowiedzi typu "Dowiem się i dam znać" i koniec kontaktu.
Mam zamiar zgłosić na policję. Laptop zamiast pracować, od pół roku nie działa