Wpis z mikrobloga

  • 0
@pompastic
Też na dniach będę kupował ultrabooka, ale ze względu na budżet tylko takie powystawowe wchodzą w grę.
Zaletą jest sklep stacjonarny, możesz iść i pooglądać. W progres24 nie byłem, ale się tam wybiorę, bo dają 2 lata gwarancji. Byłem za to w sklepie kupujemy.to również z Bytomia i te laptopy były w bardzo dobrym stanie. Ryski na większości były małe i rzeczywiście nie psuły wyglądu.
Ja chyba zaryzykuję, bo już sama
  • Odpowiedz
@pompastic: Koleżanko. Różowy pasek.
Wiesz, jeżeli mówi się o firmie, z którą się toczy "walkę" od roku, to warto o tym poinformować, zawsze jest szansa, że ktoś to zauważy i nie skorzysta z ich oferty. Bez względu na to, kiedy ktoś o to pytał.
  • Odpowiedz
@pompastic: Przez 11 miesięcy (od momentu kupna do dziś) laptop spędził w ich serwisie 3 miesiące (ponad 25% czasu), dziś został po raz 4. odesłany. Ciągłe problemy z kartą graficzną lub matrycą. Raz wymienili grafikę,potem werdykt "brudny" (sic!), następnie wymienili matrycę i teraz nie wiem co będzie.
Jedna z opinii w internecie mówi:
"Przestrzegam przed przed zakupami kupiłem u nich laptop , w przeciągu roku był 9 razy zepsuty nie chcą
  • Odpowiedz
@Pustulka: to sa refurby ale NIE PO NAPRAWACH, qrwy wysylaja niezbadany sprzet i dopeiro jak ktos zwraca to zaczyanaja "NAPRAWIAC" jhak dlugo tego sam pan buuk nie wie....
  • Odpowiedz
@pompastic: Mineły 3 lata a oni dalej oszukują dokładnie tak samo. Właśnie po miesiącu odzyskałem gotówkę, wcześniej dostałem dwa jakiegoś rupiecie zamiast normalnego sprzętu.
  • Odpowiedz
  • 1
@Adasi skumajcie akcje Nie mogąc się do dzwonić napisałem w końcu maila z pytaniem czy są nowe (w końcu kategoria nowe). Po 20 min cena zmieniła się o 150zl więcej. Fajna taktyka. Później napisałem jeszcze aby się nie trudzili bo już nie jestem zainteresowany gdy lecą takie wały.
Otrzymałem odpowiedź : "WItamy w swiecie handlu, ceny sie zmieniaja adekwatnie do cen rynkowych, czasem sa promocje czasem nie Pozdrawiam " Januszerka, nie polecam
  • Odpowiedz
@Iryseq: tam się da dodzwonić ale trzeba spamować im któryś numer. Mi sprzedali laptopa w którym było napisane jak byk że jest to sprzęt nowy. Potem się dowiedziałem że sprzęt nowy to nie znaczy nowy tylko jakiś tam. Tak czy inaczej zamierzam ich jeszcze dojechać.
  • Odpowiedz
UWAGA!!! Nowe konto Ci sami oszuści ale wszystko pod tym samym nazwiskiem. Kmiecik.
ALAT PRODUCT DEVELOPMENT MANAGEMENT sp. z o.o. ten sam adres co Progres24.pl

Żeby ich znaleźć i ich twory wystarczy na 'znanym portalu aukcyjnym' wrzucić w search Lenovo, miejscowość Bytom.
  • Odpowiedz
Unikać jak ognia, podrabiany towar, przechodzony, ślady po usuwaniu naklejek firm do których należał, podczas gdy laptop: Lenovo Thinkpad X1 Carbon 3ciej generacji wystawiony był jako "powystawowy". Laptop z dystrybucji brytyjskiej, klawiatura wymieniona na... chińską podróbkę norweskiej klawiatury. Słowem dramat i kpina z kupującego. Obsługa bardzo sympatyczna, jak przystało na porządnego oszusta.
  • Odpowiedz
Unikajcie tego sklepu jak ognia. Wystawiają laptopy na allegro,których nie posiadają i wciskają w zamian jakieś buble. Nie dość, że nie wysłali paczki w terminie, po kilku dniach użerania się z nimi, negatywie i rozpoczęciu dyskusji na allegro zapewnili mnie, że paczkę wysłali jednocześnie dzwoniąc i pisząc w kółko, że mam usunąć komentarz i jak nie dojdzie to będę mogła napisać negatyw ponownie. W tym momencie zniknęły z Allegro ich wszystkie oferty!
  • Odpowiedz
Przestrzegam przed zakupami w tej firmie. Już prawie pół roku od zgłoszenia reklamacji, a sytuacja coraz gorsza. Po pierwszej naprawie laptop wrócił w gorszym stanie niż był wysłany. Teraz od 3 tygodni w naprawie i żadnej wiadomości o terminie zwrotu. Telefonu do serwisu brak. Na maile odpowiada chyba automat. Odpowiedzi typu "Dowiem się i dam znać" i koniec kontaktu.
Mam zamiar zgłosić na policję. Laptop zamiast pracować, od pół roku nie działa
  • Odpowiedz